Facebook Google+ Twitter

Podziękowania

Los bywa różny. Na co dzień nie zastanawiamy się, co może nas spotkać za miesiąc, rok lub czyjej pomocy będziemy potrzebować. A życie nie zawsze bywa kolorowe i o tym trzeba pamiętać. Dlatego pomagajmy tym, którzy tej pomocy potrzebują...

Goście wieczoru oraz Joanna Morea - wokal (Żyrardów k.Warszawy) i Tomasz Warsztocki - instr. klawiszowe (Pruszków k. Warszawy ) / Fot. Fotogr.Ryszrad BudniakW zabrzańskiej restauracji Impresja odbył się II WieczorekUczniowie III LO ZAbrze w dramacie pt. Sztuka / Fot. Fotogr. Ryszard Budniak Francuski.Tym razem klimat spotkania był utrzymany piosenkami z lat 70-80. O licznych atrakcjach, artystycznych i osób występujących można przeczytać w artykule pt. Zapraszamy na gorący wieczór do Impresji .

Celem spotkania było zorganizowanie pomocy choremu Mikołajowi i podsumowanie tego, co udało się dla tej rodziny zrobić. Poza tym ja jako organizator chciałam złożyć wielkie podziękowania dla tych wszystkich, którzy przyczynili się, by osoby będące w tak trudnej sytuacji w jakiej znalazł się Pan Gomulnicki (ojciec chorego dziecka) poczuli, że nie są sami. I dzięki temu będą mogli przetrwać trudne chwile.

Dziękuję Panu Pawłowi Kalecie (radny Sejmiku Śląskiego), Borysowi Budce (poseł w Sejmie), Pani Gabrieli Pudlo-Chojnackiej (Prezes sp. z.o.o. POCH ). Również Grzegorzowi Mojszczakowi (dyr. Centrum Handlowego M1 w Zabrzu) za szybką pomoc i przekazanie informacji Cecylii Maksymiuk ( dyr.marketu - Real w Zabrzu ul.Szkubacza ), Kwiaciarni Internetowej Róża-Gliwice, Józefowi Kassner (piekarnia). Po raz drugi do akcji włączyłyły się Zakłady Mięsne-Tadeusz Marciniszyn-Pnów oraz Beacie Marciniszyn, osobie bardzo wrażliwej na ludzkie nieszczęścia.

Całość wieczoru poprowadziła aktorka Teatru Nowego Renata Spinek
za co bardzo dziękuję, oraz Tomkowi Zdrach za obsługę techniczną nagłośnienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jakby co - spróbuję jakoś pomóc :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że tak mało chętnych do pomocy. Zdaję sobie sprawę, iz każdy z nas ma swoje problemy, ale przy dobrej chęci ... Poza tym Piotrze ,w naszych domach ma się tyle niepotrzebnych rzeczy i nie wiadomo co z tym zrobić. Wystarczy napisać do mnie...ludzi potrzebujących nie brakuje. Może podasz informację dalej
Na dzień dzisiejszy dla chorego Mikołaja potrzebuję odzież (130-135) ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny z dziennikarzy link zaangażowany w działalność na rzecz dzieci chorych. Gratuluję i pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.