Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25781 miejsce

Podziękowania dla funkcjonariuszy Celnych OCD Kuźnica Białostocka

Trudna i wymagająca poświęceń służba celna w ochronie granic RP. Są odważni, nie chwalą się, uniemożliwiają przemyty, odprawiają setki tysięcy pojazdów, to oni decydują, kto i co może wjechać lub wyjechać z kraju.

OCD Kuźnica Białostocka / Fot. martaTak krótko można powiedzieć o funkcjonariuszach celnych, którzy swoje życie poświęcają służbie celnej. Zazwyczaj mówi się niewiele o celnikach, a jest to jeden z bardziej niebezpiecznych zawodów. Każdy funkcjonariusz celny na granicy, a szczególnie w Oddziale Drogowym Celnym w Kuźnicy codziennie naraża się na wiele niebezpieczeństw. To dzięki celnikom do Skarbu Państwa wpływają ogromne należności każdego roku. Praca w służbie celnej nigdy nie należała do łatwych, a być celnikiem na granicy to zaszczyt.

Mirosław Markiewicz funkcjonariusz celny 42 lata, był przykładem wzorowego funkcjonariusza nie ma osoby, która powiedziałaby o nim złe słowo. Wzorowy funkcjonariusz, kochający ojciec / Fot. W24 i mąż człowiek z jakiego można brać przykład. Mówią, że należy uczyć się kochać ludz bo tak szybko odchodzą, niestety zbyt szybko odszedł od wszystkich człowiek wbrew sobie i rodzinie.
Funkcjonariusz Mirosław Markiewicz zmarł 29 maja 2010 roku w Szpitalu Miejskim im. PCK w Białymstoku. Pracował w Oddziale Drogowym Celnym w Kuźnicy Białostockiej. Pamięć o nim nigdy nie zginie.

PODZIĘKOWANIA

Szanowni funkcjonariusze (ki) celni, Kochani, Koleżanki i Koledzy mojego Skarbu Świata Mirosława Markiewicza, chciałabym wraz z dziećmi: Sandra (20lat) – studentka II roku UW Wydział Chemii, Miriam (15lat) - Gimnazjum, Mateusz (10lat) - Szkoła Podstawowa serdecznie podziękować za dobroć Waszych Kochanych, Kryształowych Serc, za bezinteresowną pomoc, za Waszą wrażliwość, za piękny gest, za wsparcie finansowe w kwocie 4.200,- zł (cztery tysiące dwieście złotych), które jest wyrazem solidarności celników o czystych sercach niesienia pomocy w tak tragicznym momencie naszego pięknego i przerwanego życia... DZIĘKUJEMY!!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.