Facebook Google+ Twitter

Podziel się książką z pacjentami onkologii

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-09-24 19:44

Fundacja "Dobrze, że jesteś" organizuje akcję wymiany książek. Zbierane są książki nowe lub używane w dobrym stanie. Ci, którzy chcą uprzyjemnić pobyt pacjentom w Centrum Onkologii w Warszawie, mogą je przynieść 27 września do szpitala.

 / Fot. By Joe Crawford from Moorpark, California, USA (Flickr) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsPobyt w szpitalu, a zwłaszcza długotrwały, nie nastraja optymistycznie. Pacjenci, aby zapomnieć choć na chwilę o dręczących ich problemach zdrowotnych, sięgają po lieraturę. Jednak książki znajdujące się na szpitalnych półkach należałoby już wymienić. Niektóre są bardzo stare, inne uległy zniszczeniu. Dlatego też Fundacja "Dobrze, że jesteś" organizuje tę akcję.

Oprócz książek mile widziane będą również nowe czasopisma i płyty dvd. Można je przynosić 27 września w godz: 11:00-16:00 do Strefy Relaksu (wejście E), Centrum Onkologii w Warszawie, ul. Roentgena 5.

Część z otrzymanych książek zostanie przekazana do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii, a także do Szpitala na Banacha. Natomiast te, które znikną ze szpitalnej biblioteczki zostaną oddane do skupu, a zebrane kwoty organizatorzy akcji przeznaczą na zakup termosów dla pacjentów z Oddziału Chemii Dziennej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.