Facebook Google+ Twitter

Poeta i bajkopisarz ze Skierniewic molestował 5-latka

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-06-20 19:48

W Skierniewicach został aresztowany Zbigniew M. - znany poeta i bajkopisarz. Prokuratura przedstawiła mężczyźnie zarzut pedofilii i spowodowania u 5-latka obrażeń ciała.

 / Fot. Mach240390/Wikipedia/i Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.060-latek został zatrzymany przez policję, a prokuratura przedstawiła mu zarzut pedofilii i spowodowania u dziecka obrażeń ciała.

W dniu, w którym doszło do tego zdarzenia, chłopiec sam poszedł w odwiedziny do sąsiada. Znał 60-latka, bo często bywał tam z rodziną. Tym razem wizyta ta skończyła się dla malca tragicznie. Jak podaje Polskie Radio wrócił zapłakany i roztrzęsiony. O tym co się tam wydarzyło, opowiedział matce i policjantom.

Chłopiec przez kilka dni przebywał w szpitalu.

Wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny areszt tymczasowy. Zostanie on też poddany badaniom psychiatrycznym i seksuologicznym.

Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Dyrektor rodzinnego domu dziecka molestował nastolatki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Panie Jacenty, wydaje mi się, że sprawa jest stosunkowo prosta. Kodeks kar jest Boski, albo ludzki. Jeżeli ktoś jest wierzący, to nurkuje do Biblii i tam ma gotowca. W innym przypadku należy odwołać się do suwerena, czyli ludu. Zresztą, gdy obserwuje się ten świat, to raczej przeważają chyba systemy kar skonstruowane przez ludzi... A więc do dzieła.
Każdy z nas słyszał o empatii, którą tutaj musi zastosować i rozstrzygnąć w swoim sumieniu, co zrobić z pedofilem. Ma się wczuć w rolę wszystkich stron biorących udział w takim procederze (rodziców dziecka, poszkodowanego dziecka i pedofila). I co? Ano nic, bo teraz możemy sobie tylko podyskutować, ponieważ prawa ustalają "specjaliści", a potem lud ma to tylko przyklepać we wszelkich "demokratycznych" głosowaniach. Ot cała prawda.

Tak więc, Panie Jacenty, to nie ma żadnego znaczenia w tej kwestii, jakie jest Pana czy moje zdanie. Wymiar "sprawiedliwości" ma to w głębokim poważaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Jacenty - ani leczyć, ani osadzać w wiezieniu, gdzie żyje wygodnie za pieniądze podatników lepiej niż niejedno skrzywdzone przez niego dziecko. Co to jest 12 lat pozbawienia wolności w porównaniu do niemalże nieodwracalnej szkody fizycznej i psychicznej u dziecka. Takiego od razu na szafot należałoby zaprowadzić i dopilnować, żeby umierał boleśnie, ale nie za szybko. Wtedy pedofilskie ciągoty by raz dwa im przeszły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W USA tak te sprawy załatwiają -> http://www.fakt.pl/Ojciec-ktory-zabil-pedofila-napastujacego-jego-corke-io-uniknie-kary-,artykuly,164952,1.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mam wyrobionego zdania czy pedofila trzeba leczyć czy karać. Może mi ktoś pomoże?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.