Facebook Google+ Twitter

Poeta i bajkopisarz ze Skierniewic molestował 5-latka

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-06-20 19:48

W Skierniewicach został aresztowany Zbigniew M. - znany poeta i bajkopisarz. Prokuratura przedstawiła mężczyźnie zarzut pedofilii i spowodowania u 5-latka obrażeń ciała.

 / Fot. Mach240390/Wikipedia/i Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.060-latek został zatrzymany przez policję, a prokuratura przedstawiła mu zarzut pedofilii i spowodowania u dziecka obrażeń ciała.

W dniu, w którym doszło do tego zdarzenia, chłopiec sam poszedł w odwiedziny do sąsiada. Znał 60-latka, bo często bywał tam z rodziną. Tym razem wizyta ta skończyła się dla malca tragicznie. Jak podaje Polskie Radio wrócił zapłakany i roztrzęsiony. O tym co się tam wydarzyło, opowiedział matce i policjantom.

Chłopiec przez kilka dni przebywał w szpitalu.

Wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny areszt tymczasowy. Zostanie on też poddany badaniom psychiatrycznym i seksuologicznym.

Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Dyrektor rodzinnego domu dziecka molestował nastolatki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Panie Jacenty, wydaje mi się, że sprawa jest stosunkowo prosta. Kodeks kar jest Boski, albo ludzki. Jeżeli ktoś jest wierzący, to nurkuje do Biblii i tam ma gotowca. W innym przypadku należy odwołać się do suwerena, czyli ludu. Zresztą, gdy obserwuje się ten świat, to raczej przeważają chyba systemy kar skonstruowane przez ludzi... A więc do dzieła.
Każdy z nas słyszał o empatii, którą tutaj musi zastosować i rozstrzygnąć w swoim sumieniu, co zrobić z pedofilem. Ma się wczuć w rolę wszystkich stron biorących udział w takim procederze (rodziców dziecka, poszkodowanego dziecka i pedofila). I co? Ano nic, bo teraz możemy sobie tylko podyskutować, ponieważ prawa ustalają "specjaliści", a potem lud ma to tylko przyklepać we wszelkich "demokratycznych" głosowaniach. Ot cała prawda.

Tak więc, Panie Jacenty, to nie ma żadnego znaczenia w tej kwestii, jakie jest Pana czy moje zdanie. Wymiar "sprawiedliwości" ma to w głębokim poważaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Jacenty - ani leczyć, ani osadzać w wiezieniu, gdzie żyje wygodnie za pieniądze podatników lepiej niż niejedno skrzywdzone przez niego dziecko. Co to jest 12 lat pozbawienia wolności w porównaniu do niemalże nieodwracalnej szkody fizycznej i psychicznej u dziecka. Takiego od razu na szafot należałoby zaprowadzić i dopilnować, żeby umierał boleśnie, ale nie za szybko. Wtedy pedofilskie ciągoty by raz dwa im przeszły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W USA tak te sprawy załatwiają -> http://www.fakt.pl/Ojciec-ktory-zabil-pedofila-napastujacego-jego-corke-io-uniknie-kary-,artykuly,164952,1.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mam wyrobionego zdania czy pedofila trzeba leczyć czy karać. Może mi ktoś pomoże?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.