Facebook Google+ Twitter

Pogłoska o helu w Smoleńsku wzięła się z anonimowego e-maila

Poseł PiS Andrzej Ćwierz, który rozwija teorię o sztucznej mgle na lotniku Smoleńsk Siewiernyj, o rozpyleniu helu przeczytał w anonimowym e-mailu

Katastrofa smoleńska / Fot. Bartosz Staszewski, PRSteam.net, CC 2.5Jak informowaliśmy we wtorek w materiale pt. Czy Rosjanie rozpylili w Smoleńsku hel?, mec. Rafał Rogalski, prawnik reprezentujący część rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, zamierza wnioskować o rozszerzenie wniosku dot. ekshumacji Przemysława Gosiewskiego. Chodzi o zbadanie ciała pod kątem śladów helu. Pogłoska wiąże obecność tego gazu nad smoleńskim lotniskiem wojskowym z kładzeniem się mgły oraz rzekomym szybkim opadaniem samolotu.

Tymczasem serwis rp.pl informuje dziś, że poseł Andrzej Ćwierz przyznał, iż nie jest autorem rozpowszechnianej przez siebie koncepcji o zamachu z użyciem helu, i dodał, że anonimowe opracowanie na ten temat otrzymał pocztą elektroniczną. Ponieważ tekst w ocenie posła był napisany językiem fachowym i wydawał mu się sensowny, Ćwierz przedstawił swą koncepcję mec. Rogalskiemu jako wartą zbadania.

Teoria o helu w Smoleńsku - jak twierdzą przedstawiciele władz Prawa i Sprawiedliwości - nie przekonuje lidera partii, Jarosława Kaczyńskiego. Jej temat nie był poruszany podczas środowego posiedzenia klubu parlamentarnego PiS.

Czytaj też: Katastrofa w Smoleńsku to był zamach - twierdzą dwaj eksperci

Czytaj też: Katastrofa smoleńska: zeznaje pierwszy świadek w cywilnym wątku śledztwa

Sprawdź też opinie na Polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 05.05.2011 19:32

GŁUPOLI ZATRZĘSIENIE.

OBCY ZABILI IM W ZAMACHACH JUŻ DWÓCH PREZYDENTÓW PANUJĄCYCH, JEDNEGO W STANIE SPOCZYNKU, NACZELNEGO WODZA, WSZYSTKICH DOWÓDCÓW RODZAJÓW WOJSK
(w ciągu 80 lat),
a te (levy, bień, elaszy... i podobni) jak matołami się urodzili
tak MATOŁAMI POMRĄ.
KU CHWALE OJCZYZNY.

Komentarz został ukrytyrozwiń
TM
  • TM
  • 30.04.2011 16:42

To swiadczy o tym jakich idiotow do sejmu R.P. wybiera narod. biedny to jest lud, ktorych tacy ludzie reprezentuja. ale to oni sobie wybrali... w koncu, wiec to ich broszka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ROCHO
  • ROCHO
  • 29.04.2011 08:41

Poza granicą obłędu jest już tylko szaleństwo.Nie dajmy się zwariować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bronekortograf
  • bronekortograf
  • 29.04.2011 02:21

Jeżu malusieńki! Byłyby niezłe jaja gdyby za kilkadziesiąt lat, okazało się to prawdą. Mina wam nie zrzednie, bo trupowi to wisi i powiewa:-) Gen. Sikorski spadł z nieba przez przypadek? Powiedzmy, w 2070 roku odbędzie się uroczysty cyrk ( jak to miało miejsce z Sikorskim) i "uczeni" stwierdzą, że to był wypadek:-)
Sieczki z mózgu wam nie zrobię. Czytając wasze komentarze mam dowód, że nawet sieczka we łbie, bierze udział w procesach myślowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małgo
  • Małgo
  • 28.04.2011 20:54

Krzysztofie czyli jednak zamach był ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof
  • Krzysztof
  • 28.04.2011 20:35

Przecież tę mgłę to rozpylił Macierewicz, który potem w panice że zostanie rozpoznany pośpiesznie wracał do Polski. A zrobił to na polecenie Jarka, który dzięki zamachowi chciał wygrać wybory nie będąc świadom faktu, że i tak nie było takiej potrzeby, bo Tusk z Komorowskim na obozie pionierskim wiele lat wcześniej posadzili brzozę koło ścieżki podejścia żeby potem można było na nią "przypadkowo" skierować samolot. :D (Czytałem o tym w internecie więc to "musi być prawda"). ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
polish
  • polish
  • 28.04.2011 19:40

O rzesz...dzień bez katastrofy to dzień stracony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

- KLEWKI II -ciąg dalszy nastąpi !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Faja
  • Faja
  • 28.04.2011 19:04

A ja słyszałem od bliskiego współpracownika Macierewicza ż to Putin Tusk za pomocą pomp ssących wspólnie zassali próżnie kosmiczną i rozpylili nad Smoleńskiem... i TUTKA nie miał wcale nośności w próżni i dlatego spadł. To potwierdzą znakomici specjaliści z PISU......