Facebook Google+ Twitter

Pogoda na Boże Narodzenie. Najchłodniej będzie na wschodzie kraju

Wigilia najchłodniej zapowiada się na wschodzie. W Boże Narodzenie będzie cieplej. Na północnym i południowym wschodzie kraju spadnie śnieg.

W Wigilię mroźnie będzie na wschodzie oraz w centrum kraju. / Fot. Slar, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:DSC07089_Santa_Claus_in_Sanok.JPG?uselang=pl W Wigilię mroźnie będzie na wschodzie oraz w centrum kraju. Na Suwalszczyźnie termometry pokażą -9 st. C, a w centrum -6 st. C. Cieplej będzie w województwach zachodnich. Na Pomorzu Zachodnim 2 st. C, a na Dolnym Śląsku 3 st. C. Na zachodzie Polski spodziewane są opady deszczu. Deszcz ze śniegiem będzie padać w centrum oraz na południowo wschodzie Polski.

25 grudnia temperatura nieznacznie wzrośnie. Mieszkańcy Suwałk zobaczą na termometrach -8 st. C. Najcieplej będzie na Rzeszowszczyźnie z temperaturą w okolicach 0 st. C, Najpogodniej będzie na Górnym Śląsku. W pozostałych regionach Polski zapowiada się pochmurny dzień z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem.

Drugi dzień świąt zapowiada się bardziej słonecznie. Opady śniegu będą przemieszczać się na wschód. Tam też będzie najchłodniej z temperaturą do -4 st. C. Ja podaje TVN Meteo, w centrum i na południowym wschodzie na termometrach zobaczymy 0 st. C, 3 st. C na Pomorzu Zachodnim i 4 st. C na Dolnym Śląsku. Na północnym i południowym wschodzie możliwe opady śniegu, natomiast od Mazowsza po Pomorze Zachodnie może padać deszcz ze śniegiem.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.