Facebook Google+ Twitter

Pogoda na weekend 24-25 listopada. Mgły i lokalne przejaśnienia

W ciągu najbliższych kliku dni w pogodzie nie zanosi się na duże zmiany. Poranki będą mgliste, a po południu możliwe przejaśnienia. Nastąpi ochłodzenie.

 / Fot. Böhringer Friedrich, Creative Commons 2.5 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Nebelbank.JPG?uselang=pl W piątkowy poranek mgły będą ograniczały widoczność do 200 metrów. Kierowcy we wschodniej części kraju będą musieli zachować szczególną ostrożność, gdyż na drogach pojawi się szadź. Po południu mgły ustąpią i przejaśni się. Najchłodniej będzie na Podlasiu i Suwalszczyźnie. Tam termometry pokażą zaledwie
3 st. C. Na większe wartości temperatur mogą liczyć mieszkańcy Dolnego Śląska.

W sobotę nad Polska również zagości mglista i pochmurna aura. Lokalnie może wystąpić mżawka. Podobnie jak w piątek, najzimniejszym regionem kraju okaże się Suwalszczyzna. Słupki rtęci zatrzymają się na 3 st. C. Na Dolnym Śląsku mieszkańcy zobaczą na termometrach 9 st. C.

Niedziela nie przyniesie dużych zmian w pogodzie. Jak podaje TVN Meteo, o poranku kierowcy będą musieli zmagać się z mgłami. Najchłodniej będzie w północno wschodniej części kraju. Najcieplejszym miastem będzie Wrocław z temperaturą 8 st. C.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.