Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10768 miejsce

Pogoda na weekend: ciepło i w miarę słonecznie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-07-30 19:05

W weekend na przeważającym obszarze Polski będzie pogodnie. Zachmurzenie małe. Na krańcach wschodnich i zachodzie wystąpią lokalne burze. Temperatura maksymalna przeważnie od 25 do 30 stopni.

Mapa synoptyczna / Fot. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Prognoza pogody na sobotę

W nocy w pasie od Suwalszczyzny i Mazur po Górny Śląsk i Małopolskę zachmurzenie duże i miejscami opady deszczu. Lokalnie opady mogą być umiarkowane. Na pozostałym obszarze, a zwłaszcza na zachodzie i północnym zachodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano na Pomorzu oraz Kotlinach Sudeckich lokalne mgły.

Temperatura minimalna od 9 do 12 stopni Celsjusza w Prognoza pogody dla Europy na dzień 31 lipca / Fot. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnejczęści zachodniej i północno-zachodniej kraju około 13 stopni, 14 stopni Celsjusza w centrum, do 16 stopni na wschodzie Wiatr przeważnie słaby zmienny.

Temperatura maksymalna od 23 stopni do 27 stopni Celsjusza, tylko w rejonach podgórskich (Karpaty) lokalnie niższa. Wiatr słaby, okresowo umiarkowany z kierunków zmieniających się z przewagą zachodnich. Podczas burz wiatr silniejszy, porywisty do 60km/h.

W ciągu dnia w części zachodniej, północno-zachodniej a potem także i w centrum zachmurzenie małe i umiarkowane, bez opadów. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i duże z okresowymi opadami deszczu i lokalnymi burzami. Lokalnie na południu opady mogą jeszcze być umiarkowane.

Ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej:

Ostrzeżenia meteorologiczne - brak ostrzeżeń

Ostrzeżenia hydrologiczne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.