Facebook Google+ Twitter

Pogoda na weekend majowy. Nad Polskę nadciągną wiosenne burze

Nadchodzący weekend zapowiada się burzowo. Gwałtowne burze prognozowane są głównie na piątek trzeciego maja. Potem zacznie się rozpogadzać. Na termometrach maksymalnie zobaczymy 21 st. C.

W piątek niestety czeka nas pogorszenie pogody. / Fot. Ryszardwojdowski, Creatice Commons 3.0, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Przed_burz%C4%85_kolorowo.jpgW piątek trzeciego maja niestety czeka nas pogorszenie pogody. W całym kraju spodziewane są burze, które lokalnie mogą być bardzo gwałtowne. Podczas burz może wiać z prędkością 90 km/h. Najcieplejszym regionem będzie Rzeszowszczyzna. Tam słupki rtęci pokażą 22 st. C. Im dalej na północ, tym chłodniej. Na Suwalszczyźnie prognozowanych jest zaledwie 11 st. C.

W sobotę nadal towarzyszyć nam będą burze, ale nie aż tak gwałtowne. Słońce wciąż będzie się chować za chmurami. Zagrzmieć może w całej Polsce z wyjątkiem północnego-wschodu. Słupki rtęci pokażą od 15 do 21 st. C.

Niedziela zapowiada się pogodnie. Jak podaje TVN Meteo, burze ustąpią, a w centrum i na północnym wschodzie może jedynie przelotnie padać deszcz. Niestety mała szansa, że słońce pojawi się na dłużej. Termometry pokażą 16-20 st. C.

Zarejestruj się i napisz artykuł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.