Facebook Google+ Twitter

Pogoda na weekend. Ochłodzi się i przelotnie popada deszcz

Ostatnie dni były pogodnie i ciepłe, ale na weekend prognozowane jest nieznaczne ochłodzenie. Temperatury będą się wahać od 12 st. C na Pomorzu do 18 st. C w Małopolsce. Przelotnie będzie padać deszcz.

Sobota pogodnie zapowiada się na północy Polski. / Fot. Marshy, Creative Commons 2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:GboroSP_Wetland.jpg?uselang=pl W piątek słoneczną aurą będą się mogli cieszyć jedynie mieszkańcy Małopolski. W pozostałych regionach kraju prognozowane są opady deszczu. Tego dnia zacznie także spadać temperatura. Na termometrach zobaczymy od 15 st. C na Pomorzu do 23 st. C w Małopolsce. Będzie wiało słabo i umiarkowanie głównie z zachodu i południowego-zachodu.

Sobota pogodnie zapowiada się na północy Polski. W pozostałych regionach możliwe przelotne opady deszczu. Słupki rtęci w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 12 st. C na Pomorzu do 18 st. C w Małopolsce. Słabo powieje z północnego zachodu.

Cieplej zrobi się już w niedzielę. Na przeważającym obszarze powinno być pogodnie i słonecznie. Przelotne opady deszczu mogą wystąpić jedynie w Małopolsce. Tam też będzie najcieplej - do 17 st. C. Jak podaje TVN Meteo, najchłodniejsza tego dnia okaże się Suwalszczyzna, gdzie słupki rtęci zatrzymają się na wartości 13 st. C. Słabo powieje z północnego wschodu

Zarejestruj się i napisz artykuł


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.