Facebook Google+ Twitter

Pogoda na weekend. Przed nami intensywne opady śniegu

Kolejny weekend lutego upłynie nam pod znakiem opadów śniegu. Sypać będzie w całej Polsce. Zrobi się także chłodniej, ale nie będą to bardzo niskie temperatury.

Kolejny weekend lutego upłynie nam pod znakiem opadów śniegu. / Fot. Mg-k,Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Rhoen_Schneetreiben_mg-k.jpg W piątek będzie padać w całej Polsce. Spadnie także temperatura. Na termometrach zobaczymy od -2 st. C na północnym wschodzie do 1 st. C na południowym zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany z północy.

Podobnych warunków atmosferycznych możemy się spodziewać także w sobotę. Również będzie padać na terenie całego kraju. Słupki rtęci pokażą od -3 st. C na na Suwalszczyźnie do -1 st. C na Pomorzu i w centrum. Będzie wiało umiarkowanie i dość silnie z zachodu i północnego zachodu.

Niedziela podobnie jak poprzednie dni, przyniesie opady śniegu na przeważającym obszarze kraju. Jedynie mieszkańcy Małopolski mogą liczyć na przejaśnienia. Jak podaje TVN Meteo, termometry pokażą od -4 st. C na Suwalszczyźnie do -2 st. C na zachodzie i w centrum. Wiatr będzie słaby, głównie zachodni.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Na południowym zachodzie w dzień było 0`C. obecnie jest -3.`C. Ogólnie pisząc to temperatury zerowe są niebezpieczne , dużo wirusów w takim powietrzu itp. Ale roztropne czuwanie , zapobiegnie wielu infekcjom dróg oddechowym..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lubię taką pogodę na małym minusiku . Śniegu u nas nie ma , może nie doleci:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.