Facebook Google+ Twitter

Pogoda na weekend. Przed nami polska złota jesień

Po kilku deszczowych dniach czeka nas poprawa pogody. Przed nami polska złota jesień. Weekend zapowiada się ciepło i słonecznie. Temperatura przekroczy 20 st. C.

Weekend zapowiada się ciepło i słonecznie. / Fot. Flatworldsedge, Creative Commons 2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sunfall_%28Backlit_Autumn_Leaves%29,_Wisley.jpg?uselang=pl Piątkowy poranek przywita nas mgłami. Potem na niebie zagości słońce. Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie. Tam termometry pokażą 16 st. C. Na Podkarpaciu na termometrach zobaczymy nawet 21 st. C.

Słonecznie ma być również w sobotę. Temperatura wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C w Małopolsce. Trochę chłodniej zrobi się w niedzielę. Słupki rtęci pokażą od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C w Małopolsce. W całym kraju ma być pogodnie.

Jak podaje TVN Meteo, jesienna, słoneczna aura utrzyma się także na początku przyszłego tygodnia. Poniedziałek pogodny ma być w całym kraju. Termometry pokażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C w Małopolsce.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.