Facebook Google+ Twitter

Pogoda utrudnia lądowanie samolotów w Łodzi

Panują trudne warunki atmosferyczne na lotnisku Lublinek pod Łodzią. Z tego powodu załogi dwóch samolotów rejsowych po około 20 minutach krążenia w okolicy portu lotniczego podjęły decyzję o lądowaniu na lotniskach zapasowych.

Boeing 737, na zdjęcia w barwach LOT Charterst / Fot. Tomasz HensBoeing B737 Air Italy lądował na Lotnisku Chopina w Warszawie, co spowodowało niewielkie opóźnienie innych samolotów podchodzących do lądowania. Boeing B737 Ryanair lądował na lotnisku w Gdańsku.

Z informacji uzyskanych przez Wiadomości24.pl, wynika, że jest to procedura standardowa, dość często stosowana w podobnych sytuacjach. Niestety oznacza to spore niedogodności dla pasażerów obu samolotów, którzy wylądowali nawet kilkaset kilometrów od celu podróży. Trasa jednego z opisywanych B737 / Fot. Tomasz Hens

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

W ciągu ostatnich dni spore problemy przeżywały podkrakowskie Balice - rano mgła była naprawdę duża, mnóstwo lotów kończyło trasę w Katowicach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł
  • Paweł
  • 14.01.2011 02:05

A to się mylisz! Lotnisko Lublinek nadal istnieje! Owszem opertator lotniska czyli Spółka Port Lotniczy ma imię Reymonta, ale lotnisko nadal we wszelkich innych dokumentach jest Lublinkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, ale będę się czepiał! Nie ma już lotniska Lublinek. Jest lotnisko lub port lotniczy im. Władysława Reymonta - to po pierwsze... Po drugie lotnisko nie jest pod Łodzią, tylko w granicach miasta Łodzi, w odległości około 6 km od centrum Łodzi! Dzielnica Polesie, osiedle Lublinek-Pienista.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A Ty znów fruwasz, to tu, to tam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.