Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27990 miejsce

Pogorzelice: Czołówka na krajowej "6"

Pięć osób poszkodowanych w tym dwoje poważniej to bilans wypadku drogowego do którego doszło na łuku drogi w miejscowości Pogorzelice (powiat Lęborski, gmina Nowa Wieś Lęborska) - informuje Polski Serwis Pożarniczy Remiza.com.pl.

Samochód osobowy należący do szkoły jazdy nie nadaje się już do dalszej jazdy. / Fot. Mateusz RogalaOkoło godziny 13:30 oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej przy Komendzie Powiatowej PSP w Lęborku otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu na drodze krajowej 6 w miejscowości Pogorzelice. Natychmiast na miejsce udały się służby ratownicze - pogotowie ratunkowe, policja oraz zastęp GBArt i SLOp z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Lęborku.

Lęborscy strażacy szybko i profesjonalnie udzielili pomocy. / Fot. Mateusz RogalaNa miejscu zdarzenia okazało się, że doszło do tak zwanej "czołówki" dwóch samochodów osobowych na łuku drogi. W wyniku tego zdarzenia pięć osób zostało poszkodowanych w tym dwoje poważniej (w tym kursanci na prawo jazdy). Wszystkie zostały przewiezione do szpitala w Lęborku. Dwie osoby z cięższymi obrażeniami: głowy i obojczyka musiały zostać w szpitalu. Reszta została zwolniona do domu.
Przez około dwie godziny ruch w tym miejscu był bardzo utrudniony. Policja bada przyczyny tego wypadku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.