Facebook Google+ Twitter

Pogorzelice: Tragedia na krajowej 6

Dzisiaj rano, około godziny 7:50 doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku tego zderzenia dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko, poniosły śmierć. Trzecia osoba poszkodowana została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Rozbity wrak i lalka dziecka. Fot. Mateszu Rogala / Fot. Mateusz RogalaDo tego tragicznego zdarzenia doszło przed godziną 8:00 w miejscowości Pogorzelice (powiat lęborski, gmina Nowa Wieś Lęborska) . 55- letni kierowca
samochodu ciężarowego marki Iveco, jadąc w stronę Lęborka, z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, zahaczył o samochód osobowy marki Skoda, którego kierowca zdążył uciec i skręcić w boczną drogę.

Niestety takiego szczęścia nie mieli pasażerowie Renault Megane, w którego Iveco wjechało z całym impetem. Auto zostało zmiażdżone i wylądowało kilkadziesiąt metrów dalej od miejsca zderzenia.

Kierujący samochodem osobowym renault 33-letni mieszkaniec Grójca poniósł śmierć na miejscu. Ratownikom medycznym oraz lekarzom nie udało się również uratować życia około dwuletniej dziewczynki, która zmarła w lęborskim szpitalu. Trzecia osoba podróżująca, kobieta, z licznymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Gdańsku - prawdopodobnie jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lęborku zabezpieczyli teren działań, udzielali wraz z ratownikami medycznymi pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, a także zabezpieczyli teren lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po pracy grupy dochodzeniowej i prokuratora, ratownicy straży pożarnej przystąpili do porządkowania jezdni z części powypadkowych oraz neutralizacji płynów eksplanacyjnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Kolejna tragedia na drodze spowodowana przez "zawodowego" kierowcę... Zdjęcie z lalką wstrząsające, wymowne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, a każdy ma do nich dostęp - do tych informacji ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tablice powinny być zakryte, gdyż są to cechy identyfikacyjne pojazdu, który ma konkretnego własciciela.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zakryć tablice rejestracyjne i trzeba było rozmazać lalkę, bo ktoś jeszcze dorzuci że autor zdjęcia reklamuje firmę zabawkarską, a tak poważnie to najlepiej zdjęć nie robić. Wielu szuka dziury w całym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tablice rejestracyjne nie są pod ochroną danych osobowych. A Ty jak jeździsz autem, to zakrywasz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tablice rejestracyjne auta, które brało udział w wypadku i nie jest autem służby publicznej powinny być zakryte/zamazane. Tu na foto widać numer rejestracyjny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.