Pogrom na Camp Nou! Zobacz gole Messiego

FC Barcelona rozgromiła u siebie Bayer Leverkusen aż 7:1. Autorem pięciu goli był niezawodny Lionel Messi.

W tej edycji Ligii Mistrzów Argentyńczyk zdobył 12 goli w 7 meczach. Prowadzi tym samym w klasyfikacji strzelców mając dużą przewagę nad drugim Mario Gomezem z Bayernu Monachium, który do tej pory pokonał bramkarzy rywali sześciokrotnie.

Piłkarze Josepa Guardioli od pierwszej minuty kontrolowali wydarzenia na boisku nie pozostawiając przeciwnikom zbyt wielkiego pola do popisu.

Honor gości uratował Karim Bellarabi strzelając gola w ostatniej minucie spotkania.
W drugim dzisiejszym meczu 1/8 finału LM APOEL Nikozja wyeliminował Olympique Lyon po rzutach karnych 4:3. W regulaminowym czasie gry było 1:0 dla cypryjczyków. Gola w 9 minucie zdobył Gustavo Manduca.

Bramki z meczu FC Barcelona - Bayer Leverkusen
.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.