Facebook Google+ Twitter

Pogrzeb kapitana Daniela Ambrozińskiego

Dziś (18 sierpnia 2009 roku) w kościele pod wezwaniem św. Antoniego w Jarocinie odbył się pogrzeb zabitego w Afganistanie żołnierza. 32-letni Daniel Ambroziński pełnił obowiązki specjalisty w Zespole Doradczo-Łącznikowym.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Sebastian Matyszczak
fot. Sebastian Matyszczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

Adam, robiłem te zdjęcia największym zoomem, jaki mam w telefonie, bo stałem dość daleko i chciałem zrobić zbliżenie. Im większy zoom używam w moim telefonie, tym mniejsze zdjęcie wychodzi. Taki jest mój telefon.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo się cieszę, że mnie ktoś krytykuje, bo przynajmniej wiem co muszę poprawić. Jeśli Ty wolisz się podlizywać czytelnikom i robić wszystko, żeby Cię chwalili to Twoja sprawa. Ja nikomu w tyłem właził nie będę. A jeśli Ci się mój aparat nie podoba, to możesz mi kupić nowy, który będzie mi mówił, jaki duży zoom użyć.

Widzę, że bardzo chcesz się popisać przed innymi, którzy skrytykowali moją galerię, ale Ty próbujesz być chamsko-dowcipny, co z resztą Ci nie wychodzi. Krytykę przyjmuję z pokorą i potrafię się do nie ustosunkować, więc nie ucz mnie pokory i samokrytyki, dobrze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Znaczki pocztowe? To już nawet nie jest żałosne to graniczy z chamstwem!"

masz rację - znaczek pocztowy ma o wiele większą rozdzielczość niż QCIF (144x176) :P. A wystarczyło być może czytać co podpowiada telefon: mój przy zoomowaniu w najwyższej rozdzielczości podpowada, iż nie da się w niej powiększać i trzeba ją zmienić. A zoom cyfrowy to nic innego, jak wycięcie śrdodkowej części zdjęcia i "rozciągnięcie" go do większej wielkości. A na Twoje zarzucanie mi chamstwa powiem tylko, iż odrobina pokory i samokrytyki wystarczyłaby aby nikt Cię nie krytykował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że te zdjęcia są na w24 ale nie obraź się Sebastian wiele z nich rzeczywiście wygląda jak znaczki pocztowe. Czemu takie małe? Ja jak robię zdjęcia komórką to one mi wychodzą całkiem duże, prawie takie jak normalnym aparatem (jeśli chodzi o wielkość ze 1024 to ma). Tak więc zgadzam się z Tomaszem robić zdjęcia i nie zastanawiać się. Ja mówiąc szczerze mam taki problem, że praktycznie każde zdjęcie swoje wrzucam do netu (po to między innymi je robię) no ale nie zawsze wrzucałem je do w24 bo wydawały mi się za słabe. Wrzucałem na fotoforum GW na przykład.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znaczki pocztowe? To już nawet nie jest żałosne to graniczy z chamstwem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomasz - powiedz mi proszę: co przedstawiaja te znaczki pocztowe? Szczególnie licząc od 3-ego? Co straciłby widz, gdyby ich nie zobaczył? Sebastian napisał tekst, który dziś się ukazał i ok - jest relacja, ba jest zachowanie powagi wydarzenia! Nie można tak było od razu? BYŁ TAM więc spokojnie był też w stanie to opisać. Poszedł jednak na łatwiznę tworząc miniaturki. Masz rację, iż nie należy kalkulować gdy ma się do czynienia z wydarzeniem które potrzebuje WIZUALIZACJI w formie zdjęć. Relacja z niego MOGŁA się spokojnie bez nich obyć: tekst by wystarczył.

Komentarz został ukrytyrozwiń

na Twoją korzyść oczywiście :D Widzisz znowu mi zarzucasz coś czego nie twierdzę LUB dodajesz moja opinię do tego, co powiedział ktoś inny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gosiu proszę Cię: nie ma żadnego porównania między tym czymś powyżej a Twoimi zdjęciami. I nie mam ochotę na sprzeczki :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miało być "moje zdjęcia"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafale, widzę, że masz ochotę na sprzeczki. Moje zdjęcie też są uznane za niskiej jakości przez jednego w piszących w tamtym wątku, ale są o niebo lepsze od tych tutaj, na których nic nie widać. Jeśli nie widzisz różnicy między zdjęciami wykonywanymi z kiepskiego aparatu w komórce a moimi zdjęciami, to chyba czas na wymianę okularów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.