Facebook Google+ Twitter

Pogrzeb Michaela Jacksona obejrzysz w Warszawie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-07-06 23:55

Podobnie jak w innych krajach, także w Polsce fani Michaela Jacksona będą brali udział w symbolicznej uroczystości pożegnania Króla Popu. Polskie spotkanie fanów i sympatyków muzyki Michaela odbędzie się 7 lipca w Warszawie.

Koncert Michaela Jacksona na warszawskim lotnisku Bemowo w 1996 roku. Był to jedyny występ amerykańskiego piosenkarza w Polsce, zgromadził 120 tys. fanów. / Fot. PAP/Wojciech SteinZe względu na różnice czasowe pomiędzy Warszawą i Los Angeles, gdzie o godz. 10 czasu miejscowego odbędą się uroczystości pogrzebowe zmarłego niespełna 2 tygodnie temu Jacksona, spotkanie w stolicy rozpocznie się o 18.

Najprawdopodobniej wszyscy fani zgromadzeni na placu przy Metrze Centrum będą mogli wspólnie obejrzeć na żywo (w pobliskiej Kinotece) transmisję pogrzebu z Los Angeles. Przypomnijmy, że ostatnie pożegnanie popularnego "Jacko" odbędzie się w hali sportowej Staples Center, w której na co dzień gra m.in. tegoroczny mistrz NBA, drużyna Los Angeles Lakers. Właśnie w tej hali swoje ostatnie próby przed serią londyńskich koncertów "This Is It" odbywał Michael.

W planach wtorkowego spotkania w Warszawie jest również wypuszczenie w niebo pięciuset wypełnionych helem białych i czarnych balonów. Kolory biały i czarny są nieprzypadkowe - nawiązują do stylu Michaela Jacksona.

Spotkanie będzie także okazją do posłuchania i pośpiewania największych przebojów Króla Popu oraz do złożenia symbolicznego hołdu piosenkarzowi poprzez zostawienie kwiatów, zdjęć i zniczy. Wszystkich tych, którzy mają szacunek dla dokonań artystycznych Michaela Jacksona, darzą Go sympatią oraz chcieliby symbolicznie okazać "Jacko" swoją wdzięczność za wspaniałą i ponadczasową muzykę, taniec czy działalność charytatywną, zapraszamy we wtorek 7 lipca, o godz. 18, na plac przed wyjściem z Metra Centrum w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To jeszcze go nie pochowali???? ach ta Ameryka
nadal nie mogą zdecydować gdzie król spocznie to niesłychane aby tak postępować!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.