Facebook Google+ Twitter

Pogrzeb Michaela Jacksona obejrzysz w Warszawie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-07-06 23:55

Podobnie jak w innych krajach, także w Polsce fani Michaela Jacksona będą brali udział w symbolicznej uroczystości pożegnania Króla Popu. Polskie spotkanie fanów i sympatyków muzyki Michaela odbędzie się 7 lipca w Warszawie.

Koncert Michaela Jacksona na warszawskim lotnisku Bemowo w 1996 roku. Był to jedyny występ amerykańskiego piosenkarza w Polsce, zgromadził 120 tys. fanów. / Fot. PAP/Wojciech SteinZe względu na różnice czasowe pomiędzy Warszawą i Los Angeles, gdzie o godz. 10 czasu miejscowego odbędą się uroczystości pogrzebowe zmarłego niespełna 2 tygodnie temu Jacksona, spotkanie w stolicy rozpocznie się o 18.

Najprawdopodobniej wszyscy fani zgromadzeni na placu przy Metrze Centrum będą mogli wspólnie obejrzeć na żywo (w pobliskiej Kinotece) transmisję pogrzebu z Los Angeles. Przypomnijmy, że ostatnie pożegnanie popularnego "Jacko" odbędzie się w hali sportowej Staples Center, w której na co dzień gra m.in. tegoroczny mistrz NBA, drużyna Los Angeles Lakers. Właśnie w tej hali swoje ostatnie próby przed serią londyńskich koncertów "This Is It" odbywał Michael.

W planach wtorkowego spotkania w Warszawie jest również wypuszczenie w niebo pięciuset wypełnionych helem białych i czarnych balonów. Kolory biały i czarny są nieprzypadkowe - nawiązują do stylu Michaela Jacksona.

Spotkanie będzie także okazją do posłuchania i pośpiewania największych przebojów Króla Popu oraz do złożenia symbolicznego hołdu piosenkarzowi poprzez zostawienie kwiatów, zdjęć i zniczy. Wszystkich tych, którzy mają szacunek dla dokonań artystycznych Michaela Jacksona, darzą Go sympatią oraz chcieliby symbolicznie okazać "Jacko" swoją wdzięczność za wspaniałą i ponadczasową muzykę, taniec czy działalność charytatywną, zapraszamy we wtorek 7 lipca, o godz. 18, na plac przed wyjściem z Metra Centrum w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To jeszcze go nie pochowali???? ach ta Ameryka
nadal nie mogą zdecydować gdzie król spocznie to niesłychane aby tak postępować!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.