Facebook Google+ Twitter

Pogrzeb Whitney Houston będzie transmitowany na żywo w internecie

Agencja Associated Press na swoim kanale APLive udostępni transmisję pogrzebu Whitney Houston, który odbędzie się dziś o godz. 18.00 czasu polskiego.

Whitney Houston z córką / Fot. Asterio Tecson/CC 2.0We wnętrzu kościoła zainstalowana będzie kamera agencji AP. Transmisja poprzez APLive dostępna jest za darmo. Pogrzeb niezapomnianej gwiazdy muzyki pop odbędzie się w Newark - rodzinnym mieście piosenkarki. Dzięki AP transmisja live z pogrzebu Houston dostępna będzie także w internecie, co umożliwi fanom piosenkarki pożegnanie z "królową muzyki pop".

 / Fot. LivestreamUroczystość potrwa około półtorej godziny i dostępna będzie na stronie Livestream.com. Mowę pożegnalną wygłosi wygłosi Kevin Costner, z którym Whitney Houston wystąpiła w filmie "Bodyguard".
Transmisję live w telewizji przeprowadzi Bounce TV, natomiast fragmenty pogrzebu Houston mają pojawić się w TVN24 i TVP Info.Livestream.com.

Wczoraj o godz.21:42 trumnę z ciałem Whitney Houston wyniesiono z kościoła.Relacja transmisji na żywo zakończyła się o 21:47 czasu polskiego.
19 lutego 2012 roku Houston zostanie pochowana obok swojego ojca Johna Russella Houstona na cmentarzu Fairview w Westfield w New Jersey.

http://www.se.pl/multimedia/galeria/79279/znani-na-pogrzebie-whitney-houston-w-newark/

Transmisję można oglądać tutaj

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

bt
  • bt
  • 19.02.2012 22:50

Podano już do publicznej wiadomości, że :"Trumna z ciałem Whitney Houston spoczęła u boku zmarłego przed 9 laty ojca artystki. W ostatniej części pożegnania pieśniarki uczestniczyła tylko jej najbliższa rodzina. Cmentarz Fairview w mieście Westfield został na ten czas całkowicie zamknięty.

Jedną z najbardziej poruszających chwil sobotniej uroczystości było wstąpienie Clive’a Davisa - producenta, który "odkrył" niegdyś talent młodej piosenkarki. - Na taki głos - powiedział Davis - człowiek czeka całe życie. A także na taką twarz, na taki uśmiech i osobowość. I gdy jedna osoba jest ucieleśnieniem tego wszystkiego, to zapiera dech w piersiach.

Whitney Houston urodziła się w Newark. Dzieciństwo spędziła w pobliskiej miejscowości East Orange."
Legenda "królowej muzyki pop"- przetrwa pokolenia (*)

Foto: http://www.fakt.pl/Ostatnie-pozegnanie-Whitney-Houston-Spoczela-obok-taty,galeria-artykulu,146262,2.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzysztof kojder
  • krzysztof kojder
  • 18.02.2012 20:22

zawsze bede cie sznowal i kochal moja gwiazdko

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ viola-
Dla mnie także była i jest WIELKA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
viola
  • viola
  • 18.02.2012 19:31

uwielbiałam ją-od małego śpiewałam jej "i will always...."te słowa za mną chodzą wciaz(a wogóle w tym tygodniu).strasznie mi jej żal-była kimś wielkim,bo miala świetny głos,klase i szyk...(((((((((

Komentarz został ukrytyrozwiń
Beata Traciak
  • Beata Traciak
  • 18.02.2012 17:47

@ Peter-
Uroczystości pogrzebowe Whitney Houston w Kościele Baptystów Nowej Nadziei w Newark będą transmitowane na żywo już za ok. 10 minut. Moja wina- pomyliłam się.

Komentarz został ukrytyrozwiń
"i will always love you"
  • "i will always love you"
  • 18.02.2012 16:44

Jeśli zostałabym, byłabym tylko przeszkodą na twojej drodze
Więc odejdę
Ale wiem
Że będę o tobie myśleć podążając mą drogą

A ja zawsze będę cię kochać
Zawsze będę kochać

Ciebie, mój drogi ciebie

Słodkio-gorzkie wspomnienia
To wszystko co ze sobą zabieram
Więc żegnaj
Proszę nie płacz
Oboje wiemy
Że nie jestem tym czego potrzebujesz

A ja zawsze będę cię kochać
Zawsze będę kochać

Mam nadzieję
Że życie się łagodnie z tobą obchodzi
I mam nadzieję
Że masz wszystko o czym marzyłeś
I życzę ci radości i szczęścia,
Ale ponad to wszystko życzę ci
Miłości

A ja zawsze będę cię kochać
Zawsze będę cię kochać

Komentarz został ukrytyrozwiń
"i will always love you"
  • "i will always love you"
  • 18.02.2012 16:42

If I should stay,
I would only be in your way.
So I'll go, but I know
I'll think of you ev'ry step of the way.

And I will always love you.
I will always love you.
You, my darling you. Hmm.

Bittersweet memories
that is all I'm taking with me.
So, goodbye. Please, don't cry.
We both know I'm not what you, you need.

And I will always love you.
I will always love you.

(Instrumental solo)

I hope life treats you kind
And I hope you have all you've dreamed of.
And I wish to you, joy and happiness.
But above all this, I wish you love.

And I will always love you.
I will always love you.
I will always love you.
I will always love you.
I will always love you.
I, I will always love you.

You, darling, I love you.
Ooh, I'll always, I'll always love you

Komentarz został ukrytyrozwiń
buri
  • buri
  • 18.02.2012 16:26

Najlepsze covery "i will always love you"...ku pamięci

http://www.nudze-sie.pl/najlepsze-covery-i-will-always-love-you-whitney-houston/

Komentarz został ukrytyrozwiń
Peter
  • Peter
  • 18.02.2012 15:48

Kto pisał tego newsa, powinien dostać nagrodę "rozgarniętego człowieka". Cytuję: "Transmitowana będzie także msza święta." Jaka msza święta, skoro pogrzeb ma sie odbywać w Kościele Baptystów? To ogromna różnica, bo kościołach protestanckich nie ma mszy, tylko jest nabożeństwo.