Facebook Google+ Twitter

Pogrzeb Whitney Houston odbędzie się w piątek w jej rodzinnym Newark

Whitney Houston, znakomita piosenkarka pop, zmarła w sobotę 11 lutego 2012 r. w Beverly Hills. Fani opłakują gwiazdę i składają jej hołd, w postaci zniczy i kwiatów.

 / Fot. PAP/EPA/MICHAEL NELSONJak podaje thetimes.co.uk, pogrzeb Whitney Houston odbędzie się najprawdopodobniej w piątek na stadionie, który mieści prawie 19 tys. widzów w Newark. Ciało zostało przetransportowane do jej rodzinnego miasta, Newark w stanie New Jersey.

Mark Rosen z policji w Beverly Hills powiedział reporterom: "Ciało pani Houston zostało wyjęte z wanny, a kiedy na miejscu pojawiły się odpowiednie służby, była ona nieprzytomna i nie przejawiała oznak życia. Pierwsza pomoc i próby przewrócenia jej do życia, okazały się bezskuteczne i około godz. 3.55 w sobotę 11 lutego 2012 r. została uznana za zmarłą".

Koronerzy potwierdzili, że ciało zmarłej gwiazdy pop zostało znalezione w wannie pełnej wody w łazience jej pokoju hotelowego w Beverly Hills. Nie nosiło śladów urazów ani innych znamion udziału osób trzecich. Mimo to, testy toksykologiczne na obecność narkotyków lub alkoholu mogą potrwać około 8 tygodni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Śmierć Whitney Houston to wielka strata dla piosenki i kultury muzycznej w ogóle.
Ale największą stratą dla świata muzyki jest nagły brak tej wspaniałej,
utalentowanej, pięknej Whitney.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz przeczytałam, że w sobotę, a uroczystości w kościele, w którym spiewala gospell jako dziecko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mówię sobie:- To może każdego z nas spotkać: - niespodziewania śmierć! Jeżeli nawet tak młodzi ludzie umierają tak szybko. - Trudno jest powrócić do zwyczajnego życia, kiedy przed chwilą na scenie przeżywało się euforię! Zwłaszcza gdy w trudnych momentach życia nie ma nikogo bliskiego obok ciebie. Cześć jej pamięci!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ważna informacja p. Beato, a "wpadki"- każdemu się zdarzają. Czytałam, że:"Rodzina Whitney Houston oznajmiła, że czuwanie przy zwłokach gwiazdy odbędzie się w czwartek, a pogrzeb w piątek - podaje AP. Jednak miejsce uroczystości żałobnych w rodzinnym Newark w stanie New Jersey (....)Przed budynkiem Whigham Funeral Home zebrało się około 50 fanów piosenkarki.."- pisze TVN 24.

Pozostaje czekać ok. 8 tyg. na wyniki toksykologiczne. Myślę jednak, że to było przedawkowanie narkotyków- niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powinno być HOUSTON. Przepraszam za błąd, ale i tak wiadomo, o kogo chodzi :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.