Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19803 miejsce

Pogrzeb Włodzimierza Szomańskiego

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-05-10 10:18

Ostatnie pożegnanie Włodzimierza Szomańskiego, muzyka, kompozytora, pedagoga, założyciela i lidera grupy wokalnej Spirituals Singers Band, odbędzie się 10 maja o godzinie 13.00 w archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu.

 / Fot. By Artur.Stezala at pl.wikipedia [Public domain], from Wikimedia CommonsPogrzeb Włodzimierza Szomańskiego odbędzie się dzisiaj o godz. 13.oo w Archikatedrze Wrocławskiej. Następnie po Mszy Świętej nastąpi odprowadzenie na miejsce spoczynku, na cmentarz przy ul. O. Bujwida.

Wolą pogrążonej w bólu Rodziny jest, aby nie składać kondolencji, a zamiast wieńców i kwiatów przeznaczyć datek na rehabilitację członka zespołu Artura Stężały, który bardzo poważnie ucierpiał w wypadku.

Do zdarzenia doszło 1 maja w Bojmiu w woj, mazowieckim. Artyści Spirituals Singers Band jechali na zaplanowany koncert do Siedlec. Tam, kilka godzin później, mieli wystąpić w kościele pw. Św. Józefa.

Włodzimierza Szomańskiego, mimo przetransportowania do szpitala w Warszawie, nie udało się uratować. Zmarł tego samego dnia w wyniku doznanych obrażeń. Miał 66 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.