Facebook Google+ Twitter

Pojadą na wypoczynek za pieniądze eurodeputowanego

Dzieci z dziesięciu najuboższych rodzin z powiatu tarnobrzeskiego, dotkniętych powodzią po raz drugi, wyjadą na wakacje na koszt eurodeputowanego Tomasza Poręby.

Marek Mazur z PiS potwierdził informacje, które docierały do nas już wczoraj: Tomasz Poręba, eurodeputowany z PiS pomoże dziesięciu najuboższym rodzinom i wyśle ich dzieci na wypoczynek - mówi w rozmowie z Wiadomosciami24.pl, Mazur. - Wczasy będą dotyczyć najuboższych rodzin z powiatu tarnobrzeskiego - dodaje.
Posiedzenie Parlamentu Europejskiego / Fot. www.tomaszporeba.pl
Tomasz Poręba inwestuje w młodzież na Podkarpaciu. To nie jedyna akcja tego eurodeputowanego. W minionym tygodniu w Przemyślu rozstrzygnięty został konkurs z wiedzy na temat funkcjonowania Unii Europejskiej. W nagrodę, właśnie dzięki posłowi do Parlamentu Europejskiego Tomaszowi Porębie, w sierpniu do Brukseli wyjedzie czterech uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu wraz z nauczycielem.

- Jest to jeden z wielu konkursów, które organizuję na Podkarpaciu. Jestem przekonany, że tego typu projekty są znakomitą okazją, aby młodzi ludzie poznawali problematykę Unii Europejskiej. Z kolei wyjazd do Brukseli dla zwycięzców to możliwość poznania historii i kultury miasta będącego stolicą Unii Europejskiej oraz jej instytucji, a zwłaszcza Parlamentu Europejskiego - mówił w Przemyślu europoseł Poręba.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Mateuszu bezapelacyjnie 5 ! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szlachetny człowiek. Byłoby wspaniale, gdyby inni eurodeputowani włączyli się do takich akcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.