Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8472 miejsce

Pojedynek Kaczyński vs Tusk. Porównaj liderów PiS i PO

 • Źródło: Polska
 • Data dodania: 2011-10-07 09:50

Czy wiesz ile wzrostu mają Jarosław Kaczyński i Donald Tusk? Jakie mają zwierzęta domowe, hobby, jakie znają języki? "Polska The Times" przygotowała kwestionariusz osobowy liderów PiS i PO.

 / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiJarosław Kaczyński

Wzrost: 168 cm
Waga: powyżej 70 kg
Wiek: 61 lat
Data i miejsce urodzenia: 18 czerwca 1949, Warszawa
Stan cywilny: kawaler
Kolor oczu: brązowy
Zwierzęta domowe: kot Alik
Wykształcenie: doktor prawa, Uniwersytet Warszawski
Działalność opozycyjna: współpracownik KOR, działacz Solidarności, uczestnik rozmów Okrągłego Stołu
Pełnione funkcje: adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim w filii w Białymstoku, senator i poseł, założyciel i prezes Porozumienia Centrum oraz Prawa i Sprawiedliwości, w latach 2006-2007 prezes Rady Ministrów
Znajomość języków obcych: angielski, uczył się rosyjskiego
Hobby: czytanie książek historycznych, dobrze parzona herbata

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaDonald Tusk

Wzrost: 174 cm
Waga: powyżej 72 kg
Wiek: 54 lata
Data i miejsce urodzenia: 22 kwietnia 1957 roku, Gdańsk
Stan cywilny: żonaty, dwoje dzieci: Michał i Katarzyna, wnuk Mikołaj
Kolor oczu: niebieski
Zwierzęta domowe: kot Pępek
Wykształcenie: magister historii, Uniwersytet Gdański
Działalność opozycyjna: współtwórca Studenckiego Komitetu Solidarności, działacz Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża, lider NZSP, przewodniczący Solidarności, dziennikarz w Wydawnictwie Morskim
Pełnione funkcje: od 1991 roku przewodniczący KLD. Jeden z wiceprzewodniczących Unii Wolności. Poseł i senator. Wicemarszałek Sejmu oraz Senatu. Przewodniczący klubu parlamentarnego PO, przewodniczący PO, od 2007 roku prezes Rady Ministrów.
Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski w stopniu komunikatywnym
Hobby: historia, piłka nożna, muzykaDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Więcej czytaj w "Polska The Times".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

zz
 • zz
 • 07.10.2011 21:04

-
WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

"Sytuacja jaka powstała w mediach, jest łudząco podobna do tej sprzed kilkudziesięciu lat. Oficjalna propaganda działała święcie przekonana, że to co powtarza utrwali się i nastawi przekonania odbiorców.Jak taki szereg nazwisk szanowanych publicystów dał się uwikłać przez brudny aparat przemocy na słowa i obrazy uczestnicząc w nagonkach, propagandowych akademiach, jednostronnych dyskusjach bez poważnych adwersarzy? Czy są to beneficjenci "systemu"? Nie jest to signum temporis?"

Oddajmy głos na PIS i to zawsze na 1 miejsce na liście PIS-u,aby Tusk nie pełnił 2 kadencji-nowy wymysł POligłupów-"oddajcie głos nieważny" -tak jak kiedyś PObolszewia głosiła hasło-"zabierz babci dowód ".
,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Klikacz
 • Klikacz
 • 07.10.2011 13:28

Kurcze, co za aktywność! Tusk opłacił sporo klikaczy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
urna wyborcza
 • urna wyborcza
 • 07.10.2011 12:47

PiS ; TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI , KTÓRE JAK OSTANIE TCHÓRZE ZNOWU CHCĄ SIĘ UKRYĆ ZA IMUNITET NIETYKALNOSĆI; TERAZ POSELSKI .
SKANDAL !!!
Na to co wyprawia Jarosław Kaczyński brak słów ! Należyto to wszystko tak skonkludować :
Skoro tak chwalicie partię PiS i Jarosława Kaczyńskiego to jesteście głupimi ludźmi .Co Jarosław Kaczyński potrafi ???Nic nie potrafi zrobić dobrze !
Nawet rowerem nie potrafi jeździć , nie jest potrzebne prawo jazdy !
Nie potrafi pływać , nie potrafi jeździć na nartach nie uprawia żadnych sportów -nawet nie potrafi grać w warcaby a szachy to dla niego czarna magia !
Jeśli taki nieudacznik J Jarosław Kaczyński Was omamił to znaczy , że jesteście jeszcze głupsi niż ten: fajtłapa, stary kawaler , nieudacznik-bez konta w banku bez umiejętności otwierania drzwi do sklepu , bez umiejętności płacenia karta bankową w sklepie.
Jesteście o bardzo małym rozumie a to się wiąże z tym ,że jesteście bardzo małym ilorazie inteligencji!
Taka miernota śmie ministrów wzywać na przesłuchanie ?Taki cham , taki prostak !!!zgroza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pytam
 • pytam
 • 07.10.2011 12:43

Należy zadać takie pytanie Jarosławowi Kaczyńskiemu ;
KIM SĄ KACZYŃSCY .
Kim jest Jarosław Kaczyński syn ( Marii i Rajmunda ) dla nas rodowitych Polaków , chrześcijan .KIM JEST DLA NAS JAROSŁAW KACZYŃSKI ??No kim on jest !
NIECH WRESZCIE UJAWNI , ODDTAJNI PRAWDĘ O SWOJEJ RODZINIE !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aldona
 • Aldona
 • 07.10.2011 12:43

PiS należy bezzwłocznie zdelegalizować gdyż nam szkodzą , nam Polsce ! Jarosław Kaczyński pod Trybunał Stanu .Należy go wpierw przebadać na poczytalność .Jeśli jest zdrowy na umyśle to należy tego wroga ;normalnych ludzi , nas Polaków , mojej ojczyzny Polski wsadzić do kryminału .

Komentarz został ukrytyrozwiń
jagoda
 • jagoda
 • 07.10.2011 12:41

PiS jest partią antypolską i antyeuropejską, jest zwykłą zorganizowaną grupą przestępczą, inspirowaną i popieraną przez kler, za pośrednictwem ojca Rydzyka "RADIO MARYJA".. Które to radio jest siedliskiem agentów obcego mocarstwa, które to w sposób podstępny przejmuje terytorium Polski w postaci rzekomo odzyskiwanej ziemi, oraz inne sprytnie wyłudzane od PAŃSTWA POLSKIEGO korzyści majątkowe, zawłaszczone za pośrednictwem PiSu i tym podobnym sprzedajnym zdrajcą polskiego narodu. Natomiast istniejąca w Polsce SEKTA RELIGIJNA - KOŚCIÓŁ KATOLICKI jest oczywistą placówką i przyczółkiem WATYKANU, który to jako OBCE MOCARSTWO, za pomocą tej SEKTY RELIGIJNEJ, korumpuje Polskie partie polityczne, za pomocą wymiernej korzyści - w postaci oferowanych głosów wyborczych. Co wymaga szczególnej uwagi, albowiem rodzi to przerażenie i budzi głęboki niepokój wobec bezkarności i przenikania się, materialno - prawnego i czysto biznesowego interesu kleru i polityki, a w szczególności okazywanej nonszalancji państwu polskiemu, w kontaktach korupcyjno - biznesowych między PiSEM a KLEREM. Bowiem żadna grupa społeczna, nigdy nie zaszkodziła Polakom oraz wolności i demokracji, jak zwolennicy i członkowie MAFII PiSOWSKIEJ !!! - zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym, która kierując się własnym przestępczym interesem, inspiruje te służby, do niegodnych własnych czysto mafijnych celów, co skutkuje działaniem zbrojnych band, napadających na ludzi o szóstej rano, dokonując bezkarnych wyrafinowanych zbrodni, przeciw wolności i godności człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyszukiwarka
 • wyszukiwarka
 • 07.10.2011 12:40

Wpisz to sobie w wyszukiwarkę :KIM SĄ KACZYŃSCY .
Później sobie to przeczytaj :

Prawo??? i Sprawiedliwość ??? - wolne żarty !!!
PiS powstało na przekręcie z Porozumienia Centrum (PC)
Poznaj mroczna przeszłość Jarosława Kaczyńskiego i jego brata Lecha za czasów Porozumienia Centrum- wpisz w wyszukiwarkę :
- FUNDACJA PRASOWA SOLIDARNOŚĆ
- Spółka TELEGRAF
- Spółka Srebro
- Sprzedaż EXPRES WIECZORNY
- Pożyczki dl Porozumienia Centrum
- UMORZENIE DŁUGÓW Porozumienia Centrum przez ministra Jasińkiego

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wiki
 • Wiki
 • 07.10.2011 12:39

PiS jest partią antysystemową i wrogo nastawioną do Rzeczpospolitej Polskiej .Musi byc zdelegalizowana dla dobra nas Polaków tu żyjących .Jarosław Kaczyński , Antoni Macierewicz muszą być osądzeni przez Trybunał Stanu i wsadzeni do kryminału !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.