Facebook Google+ Twitter

Pojedynek Śląsk-Arka w Pucharze Polski. Wicemistrz Polski pokonany

Słabe występy w lidze wicemistrza kraju Śląska Wrocław przekładają się również na kiepską grę w Pucharze Polski. Po kiepskim meczu Śląsk przegrał tylko 2:0 z Arką Gdynia.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:POL.Gdynia.StadionGOSiR-6.jpg / Fot. Wames, licencja 1.2Trener Arki Gdynia Petr Nemec nie krył swojego zaskoczenia w wywiadzie po meczu pisze sport.pl.

„Śląsk Wrocław nie gra tego, co by chciał. Szczerze mówiąc myślałem, że Śląsk zagra inaczej. My natomiast graliśmy szybko, nie baliśmy się rywala” – stwierdził Nemec.

I-ligowa Arka była od oczątku stroną przeważającą. Łatwo konstruowali akcje ofensywne dominując w środkowej części boiska.

Bardzo dobry mecz rozegrali Tomasz Jarzębowski i Radosław Pruchnik. Trener Nemec nie krył po meczu swojego zadowolenia. „Nie odpuszczamy ani ligi, ani pucharu. Puchar to dla nas szansa gry z dobrymi rywalami, ale priorytetem pozostaje liga i walka o ekstraklasę” - powiedział trener Arki.

Mecz ze Śląskiem był okazją do debiutu aż dla pięciu nowych piłkarzy Arki. Jak widać, tym razem przeciwnik nie był zbyt wymagający, a wynik 2:0 stanowi solidny fundament do rewanżowego meczu we Wrocławiu.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.