Facebook Google+ Twitter

„Pojedziemy na Łów” V edycja jesiennej imprezy w Radziejowie

W dniu 24 listopada 2013, odbyła się V edycja jesiennej imprezy pt. „POJEDZIEMY NA ŁÓW „ w sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury, która zgromadziła wielu widzów i sympatyków łowiectwa.

Pojedziemy na łów, na łów, towarzyszu mój, Pojedziemy na łów, na łów, towarzyszu mój! Na łów, na łów, na łowy do zielonej dąbrowy, towarzyszu mój ...takie i inne słowa zabrzmiały wraz z muzyką w niedzielę 24.11.2013, podczas V edycji jesiennej imprezy pt. „POJEDZIEMY NA ŁÓW „ w sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury.

Zespół Pieśni i Tańca Z okazji 50 lecia Pieśni i TańcaPodczas imprezy brawurowo wystąpił z Koncertem Zespół Pieśni i Tańca „Kujawy” z Radziejowa, wzruszając i porywając widzów swoim wykonaniem.

O Zespole

Zespół „Master Brass Quintet” / Fot. Karol SzmagalskiPo Zespole Pieśni i Tańca „Kujawy” bawił zgromadzonych widzów wielkopolski zespół „Master Brass Quintet”. Pięcioosobowy zespół tworzą m.in. absolwenci, a obecnie także pedagodzy . Zespół zagrał w składzie: Maciej Gwóźdź - trąbka, Krzysztof Lityński - trąbka, Zbigniew Kołodziejczak - puzon, Paweł Ciesielski - puzon oraz Grzegorz Kołodziejczak - tuba basowa. Było to kolejne ich spotkanie z mieszkańcami Radziejowa.

O Zespole

Spacerując po Radziejowskim Domu Kultury można było obejrzeć Wystawę fotografii i nową wersję albumu Włodzimierza Puchalskiego „Bezkrwawe łowy”, pierwszej i najbardziej znanej książki Włodzimierza Puchalskiego, nestora polskiej fotografii przyrodniczej i filmu. Lasy Państwowe, sięgając do najwartościowszych źródeł twórczości przyrodniczej, a także chcąc przypomnieć dzieła Puchalskiego, wydały właśnie „Bezkrwawe łowy” . Wystawa fotografii i nowa wersja albumu Włodzimierza Puchalskiego „Bezkrwawe łowy” / Fot. Karol SzmagalskiW nowym wydaniu wraz z Włodzimierzem Puchalskim odkrywamy tajemnice i piękno przyrodniczego świata. Poznajemy nieco szczegółów z jego warsztatu pracy: budowania ukryć, maskowania, tropienia i podchodzenia zwierząt. Warto, ba trzeba do tego wydania sięgnąć.

Dodatkową atrakcją była degustacja pieczonego dzika.Łany Kujawskie koło Łowieckie / Fot. Karol Szmagalski

Album fotek z imprezy
Koło "Łany Kujawskie"


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.