Facebook Google+ Twitter

Pójść za ciosem. Mogielank Mogielnica zagra z MMKS-em Mińskiem Mazowieckim

Siatkarze Mogielanki Mogielnica mają za sobą w sezonie 2010/2011 sześć meczów ligowych, oraz udział w VIII Memoriale Wiesława Gawłowskiego. Teraz przed nimi trzy niezwykle ciężkie pojedynki. Pierwszy już w czwartek.

W sezonie 2010/2011 podopieczni trenera Pawła Pajewskiego spisują się dobrze, choć nie ustrzegli się jednej wpadki. Mianowicie przegrali u siebie 1:3 ligowy mecz z AS- em Łomianki. Do tej pory wygrali cztery pojedynki, a dwa przegrali. Odnieśli bardzo ważne zwycięstwa w Siedlcach i w Warszawie. Co ciekawe w Siedlcach zagrali bez przyjmującego Rafała Lenarta, oraz trenera, a zarazem trenera Pawła Pajewskiego. Mimo tak poważnego osłabienia zwyciężyli 3:2. W warszawie z kolei prowadzili w setach już 2:0, ale o losach ego meczu decydował tie-break. Wcześniej w czwartej partii mogielniczanie mieli kilka piłek meczowych ,ale nie potrafili ich wykorzystać.

W dniach 27 - 28 listopada siatkarze z Mogielnicy wzięli udział w VIII Memoriale Wiesława Gawłowskiego. Zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Był to już ich czwarty udział w tej imprezie. Bez problemów wygrali rundę eliminacyjną, ale później w kolejnej rundzie przegrali jeden mecz, którego przebieg był kuriozalny. Dwukrotnie odrabiali sześciopunktową przewagę rywala, by potem przegrać obydwie końcówki. Trzecie miejsce w tych zawodach, to bardzo dobry wynik.

Już jutro mogielniczanie zmierzą się na wyjeździe w meczu ligowym z MMKS-em Mińskiem Mazowieckim. Choć raczej nie będą faworytem, to jednak postarają się o niespodziankę. Im zawsze dobrze się grało w lidze po Memoriale Gawłowskiego. Miejmy nadzieję, że jutro pójdą za ciosem i pokuszą się o zwycięstwo.


Źródło:inf.własna

Tekst ten dedykuję Agacie Krawiec

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.