Facebook Google+ Twitter

Pokahontaz: nowa płyta, nowy klip, nowa trasa

Swoje miejsce na sklepowej półce obok RECEPTURY i REKONTAKTU zajął dziś REVERSAL. Album Rahima, Fokusa i DJ-a Bambusa promują już w sumie 4 klipy. Wczoraj do sieci trafił najnowszy z nich, „Przeciwwaga”. Występują w nim m.in. fani grupy

Rahim ze street teamem i fanami na planie najnowszego klipu promującego 3. album Pokahontaz / Fot. Aleksander Kozłowski/PrzedmarańczaRahim, Fokus i DJ Bambus mają powody do triumfu. Dzięki wynikom osiągniętym w przedsprzedaży ich najnowszy album, REVERSAL, zadebiutował już na OLiS-ie, zajmując 12. pozycję. Na krążku gościnnie pojawiają się: Bob One, BU, Buka, Kleszcz, Bezczel oraz Wuzet. Od strony producenckiej zespół wsparli: DiNO, Zetena, Snobe Beatz, Adam L, BRK i Dryskull. REVERSAL dostępny jest m.in. w sieci salonów EMPiK, na sklep.maxflo.pl i sklep.fokuspace.com.

Dotychczas w sieci pojawiły się 4 klipy promujące album: „Habitat”, „W ruch”, „Przeciwwaga” i „Przestań (Zetena RMX)Bob One'a z gościnnym udziałem Pokahontaz (bonus track na płycie). Najnowszym z singli jest „Przeciwwaga”, solowy numer Rahima. Towarzyszy mu obrazek z udziałem artystów (m.in.: GrubSona, Bob One'a, Jareckiego & BRK), fanów i street teamu. – Tak się jakoś złożyło, że rzeczywiście w każdym klipie angażujemy ludzi. Jest to dość nietypowe w kontekście naszej dotychczasowej twórczości. Zazwyczaj oprócz nas samych na planie teledysków pracowali wynajęci aktorzy. Bardzo fajnie, że ludzie reagują na nasze komunikaty. To nas ogromnie cieszy i serdecznie naszym odbiorcom za to dziękujemy – komentuje sam artysta.Na tym jednak nie koniec teledysków Pokahontaz. – Na pewno będziemy chcieli jeszcze wykorzystać potencjał tej płyty pod względem klipowym – zapowiada Fokus. – Staramy się, jak widać już po pierwszych klipach promujących REVERSAL, aby każdy z nich nie był zwykłym teledyskiem, w którym stoimy pod ścianą i machamy łapami. Chcemy, żeby te obrazki miały coś więcej, jakąś ideę. Kolejne też będą inne. Zależy nam na tym, by tak jak single różnią się muzycznie, tak i klipy się od siebie różniły – dodaje Rahim.

Jak Pokahontaz świętuje dzień premiery REVERSALU? Oczywiście nie spoczywając na laurach. Dziś Fokus i Rahim spotkali się z fanami w stołecznym EMPiK-u na Marszałkowskiej. To o godz. 18. A już za chwilę, bo o godz. 21, „DJ Pasmo” z ich udziałem na antenie radiowej Czwórki. U artystów obrodziło też koncertami. W najbliższą sobotę, 23.08., zagrają oni na festiwalu Hip Hop Kemp w Hradec Kralove (Czechy). Między 5 a 14 września spotkacie ich w Chorwacji (Wind & Music Camp). Następnie na trasie pojawią się: Częstochowa – 19.09., Rybnik – 20.09., Tychy – 26.09., Jastrzębie Zdrój – 27.09., Rzeszów – 11.10. (ArtDeRue Fest), Toruń – 16.10., Olsztyn – 17.10., Iława – 18.10. i Bielsko - Biała – 25.10. W listopadzie Pokahontaz wystąpi za to w Gdańsku (6.11.), Golczewie (7.11.), Wrocławiu (9.11.), Dąbrowie Tarnowskiej (14.11.), Katowicach (15.11.), Łodzi (21.11.), Bełchatowie (22.11.), Krakowie (28.11.) i Warszawie (29.11.). Przez najbliższe 3 miesiące w największych EMPiK-ach w Polsce odbędą się również spotkania autorskie. Więcej szczegółów na www.pokahontaz.com i MaxFlo.pl.

Zobacz fotorelację z planu klipu do „Przeciwwagi” – kliknij tutaj!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.