Facebook Google+ Twitter

Pokahontaz: nowy klip, Hip Hop Kemp i współpraca z Buką

Buka kolejnym artystą na tegorocznym Hip Hop Kempie! Raper wystąpi razem z grupą Pokahontaz. Wiemy też, że pojawi się gościnnie na jej 3. krążku, REVERSALU. W najbliższy wtorek, 10.06., na MaxFloRecTV trafi nowy klip zwiastujący ten album

Od lewej: Rahim i Fokus. Val d'Allos (Francja), 2014 / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecNa opublikowanej w miniony piątek zaktualizowanej liście artystów, którzy już w sierpniu zawitają do Hradec Králové pojawił się Buka. Raper wystąpi gościnnie podczas koncertu Pokahontaz. To nie przypadek – Buka jest pierwszym ujawnionym gościem na najnowszej płycie zespołu, REVERSALU.

Po znakomicie przyjętym „Habitacie” (blisko 1 mln wyświetleń) już w najbliższy wtorek, 10.06., Rahim i Fokus zaprezentują kolejny singiel zwiastujący ich najnowszy album. Obrazek pojawi się o godz. 19 na kanale MaxFloRecTV i towarzyszyć będzie utworowi pt. „W Ruch”. Zdjęcia do klipu zrealizowano podczas tegorocznego Snow & Music Campu we francuskim Val d'Allos. Na Facebooku MaxFloRec dostępna jest fotorelacja z planu (kliknij, aby zobaczyć).

Buka ma za to przed sobą intensywny miesiąc koncertowy. Wczoraj zagrał aż w dwóch miastach - Jastrzębiu-Zdroju i Bytomiu. Już 13.06. pojawi się w Żarach, 14.06. w Wałbrzychu, a 20.06. – w Malborku. W czerwcu na jego trasie znalazły się również: Skarżysko Kamienna – 21.06., Andrychów – 27.06. i Oleszyce – 28.06. Aktualny harmonogram koncertowy wszystkich artystów spod szyldu MaxFloRec znajduje się na stronie www.maxflo.pl.

Poniżej przypominamy singiel „Cyferblatów wichura” promujący album WSPANIAŁY WIDOK NA NIC INTERESUJĄCEGO Buki. W numerze gościnnie udzielił się Rahim.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.