Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21218 miejsce

Pokahontaz: Reversal European Tour od kulis [official selfie]

Odwiedzili 5 państw Europy. Spędzili 155 godzin w autobusie, 118 na lotniskach i 24 w samolocie. Zagrali kilkadziesiąt koncertów promujących swój najnowszy album, „Reversal”. Teraz Rahim, Fokus i DJ Bambus podsumowują trasę na MaxFloRecTV

Reversal European Tour Pokahontaz - infografika podsumowująca trasę / Fot. Aleksandra MłodeckaOd 7.05 na kanale wydawnictwa muzycznego MaxFloRec na YT zobaczyć można najnowsze... „official selfiePokahontaz! Choć podsumowuje ono Reversal European Tour, to warstwa muzyczna pochodzi z... poprzedniej płyty zespołu, pokrytego złotem „Rekontaktu”. Singiel „Zawód piosenkarz” odnosi się bowiem do tego, jak wygląda życie koncertującego artysty. Poza tym już niebawem ponownie zagości w koncertowym repertuarze Pokahontaz.

Wizualizacja stanowi kolaż stworzony z materiałów z prywatnego archiwum zespołu. Autorem fotosów jest Rahim. Zmontował je Michał Schwierc. Za produkcję muzyki odpowiada DiNO.Na europejskiej trasie Pokahontaz znalazły się: Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Islandia i Francja. – Zagraliśmy w 2 miastach w Holandii (Den Haag I Venlo), w 1 mieście w Irlandii, 7 miastach w Anglii i w 1 mieście w Islandii – mówi Aneta Błażejczyk, managerka grupy. – Dwukrotnie pojawiliśmy się w LesDeuxAlpes we francuskich Alpach. Zwiedziliśmy w sumie 4 stolice: Den Haag, Dublin, Londyn i Reykjavik – wylicza. Nie gorszy w statystykach jest Fokus: – Supportowało nas 18 zespołów. Zaliczyliśmy 2 imprezy urodzinowe. Zwiedziliśmy stadion piłkarski w Manchesterze. Zobaczyliśmy też zorzę polarną, a przy okazji koncertów sprzedaliśmy prawie 100 kilogramów ubrań i płyt.

Okładka 3. albumu Pokahontaz zatytułowanego REVERSAL / Fot. Wojciech LenkEkipa Pokahontaz wspomina też 20 litrów spożytych napojów wyskokowych, 15 zjedzonych paczek miętowych cukierków, a managerka dorzuca do tego prawie 5 godzin spędzonych w angielskich sklepach z ciuchami. – To oczywiście nie wszystko, bo nie da się pokazać wszystkich naszych przeżyć w 3-minutowym wideo. Wybraliśmy te, które sami z pewnością będziemy pamiętać do końca życia – komentuje Rahim. – Dziękuję wszystkim za te wspomnienia – dodaje.

Najnowszy album Pokahontaz, „Reversal”, zamówić można m.in. na sklep.maxflo.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.