Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8984 miejsce

Pokahontaz w trasie. Sprawdź, kiedy zagra w Twoim mieście!

Trwa trasa promująca REVERSAL, najnowszy album grupy Pokahontaz. Artyści pojawią się m.in. w Olsztynie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Brzegu, Bełchatowie, Mikołowie, Bolesławcu, Łodzi, Krakowie, Warszawie czy Kielcach. Sprawdź szczegóły!

Oficjalny plakat trasy koncertowej promującej REVERSAL Pokahontaz / Fot. Wojciech Lenk/mat. promocyjne MaxFloRecREVERSAL to już 3. album Rahima, Fokusa i DJ-a Bambusa nagrany pod szyldem Pokahontaz. Krążek od momentu wydania cały czas widnieje w zestawieniu najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Aktualnie znajduje się w pierwszej dwudziestce na OLiS-ie, goszcząc w rankingu już ponad 8 tygodni. Artyści jednak nie spoczywają na laurach. Ostro pracują, koncertując po całej Polsce.

Już w najbliższy weekend będzie można ich usłyszeć w Toruniu (16.10.), Olsztynie (17.10.) i Iławie (18.10.). 25.10. pojawią się w Bielsku-Białej. Listopad rozpoczną koncertowym maratonem – 6.11. wystąpią w Gdańsku, 7.11. w Golczewie, 8.11. w Bolesławcu, 9.11. we Wrocławiu, a 10.11. w Brzegu. Połowa przyszłego miesiąca to idealny czas na koncert w Dąbrowie Tarnowskiej (14.11.) i występ podczas Śląskiego Rap Festivalu w Katowicach (15.11.). Do Łodzi zespół zawita 21.11., a stamtąd wyruszy do Bełchatowa (22.11.). Największe polskie miasta pojawią się na trasie pod koniec listopada: 28.11. Kraków, a 29.11. Warszawa. Na grudzień zaplanowano jak na razie 2 koncerty – 6.12. w mieście Rahima i sercu wydawnictwa muzycznego MaxFloRec, Mikołowie, a 19.12. w Kielcach. Pełny spis koncertów znajduje się na Facebooku Pokahontaz.W repertuarze koncertowym znalazły się ciepło przyjęte single z REVERSALU, takie jak: „Habitat”, „W ruch”, „Przeciwwaga” czy najnowszy, „Życie jest piękne”. Usłyszymy też utwory z poprzednich krążków. Będą i bangery, i nieco spokojniejsze bity, ale wszystkie z wyjątkowym ładunkiem emocjonalnym, którego na koncertach Pokahontaz nigdy nie brakuje.

Przypomnijmy, że patronat medialny nad REVERSALEM sprawują: Czwórka Polskie Radio, Popkiller.pl, „Metro”, Legalna Kultura, Hip-Hop.pl, Gazeta.pl, CGM.pl, DlaStudenta.pl, Rapduma.pl oraz internetowy magazyn VAIB.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.