Facebook Google+ Twitter

Pokaz filmu "Baava" w Twoich rękach!

Chcesz zobaczyć najnowszą Tollywoodzką produkcję z południa Indii w Polsce zaraz po premierze? Wystarczy podpisać petycję!

Gwiazda indyjskiego kina - Siddharth (znany w Polsce m.in. z filmu Rang de Basanti "Kolor Szafranu") przygotował dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Aktor obiecał zorganizować dwa seanse jego najnowszej produkcji - "Baava", na krótko po indyjskiej premierze, która planowana jest na 20 października 2010 roku, w kraju, który zbierze 500 podpisów pod petycją. Oprócz Polski w akcji brane pod uwagę są Niemcy i Francja. Sprzedaż biletów na seanse odbywać się będzie w systemie PayPal.

Jak piszą organizatorzy akcji, 500 podpisów to dużo, jednak to nie mission impossible. O pomoc w zrealizowaniu tego planu proszeni są miłośnicy kina indyjskiego, ale również osoby lubiące eksperymentować z rodzajami kinematografii i chcące się przekonać, że kino w Indiach to nie tylko Bollywood. W Polsce dostępne są dwa filmy Tollywood wydane na dvd - Poszukiwany (Athadu) i Wojownik (Pokiri) z Maheshem Babu.

Petycję można znaleźć pod tym adresem:http://www.petitiononline.com/sid2010/

Zasady są proste: Click here to sigh petition, następnie wpisujemy swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, później Preview, na końcu Approve. W odpowiedzi dostaniemy maila zwrotnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.