Facebook Google+ Twitter

Pokaz hipokryzji europosła Janusza Lewandowskiego

Skandaliczna wypowiedź posła do PE i kandydata na komisarza Polski w Brukseli.

Janusz Lewandowski / Fot. screenJanusz Lewandowski powiedział 16 czerwca 2009: "Kontynuacja pracy w komisji europejskiej oznaczałaby wyrzeczenie się przez Danutę Huebner gigantycznego kredytu zaufania, który zdobyła w Warszawie". Tymczasem podjęcie przez niego funkcji komisarza oznacza to samo - "wyrzeczenie się przez Lewandowskiego gigantycznego kredytu zaufania, który zdobył na Pomorzu". Jest to skrajna hipokryzja w jego ustach.

tvp.info
wiadomosci.wp.pl

Dla przypomnienia kilka słów o Januszu Lewandowskim:

Janusz Lewandowski – jest w dużej mierze odpowiedzialny za fiasko NFI. Dla osób, które nie wiedzą Narodowe Fundusze Inwestycyjne miały za zadanie m.in. przekazanie majątku Państwa obywatelom – dały duże dochody nielicznym oraz firmom zarządzającym nimi za grube pieniądze. Już za to tylko Lewandowski powinien być przez wyborców wyeliminowany z polityki na zawsze. Poza tym ciekawe są sprawy prywatyzacji za jego czasów – sąd orzekł, że były nieprawidłowości przy tych prywatyzacjach, ale nie ma winnych – po prostu cud (może to jeden z cudów Tuska?).


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Oj, kultury dyskutowania i wymiany poglądów to my się będziemy jeszcze długo uczyć. W naszym znerwicowanym społeczeństwie bardzo łatwo oberwać po głowie inwektywami tylko dlatego, że się myśli inaczej od kogoś tam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masz prawo marzyc. To twoje niezbywalne prawo. A autor ma prawo pisać i wyrażać swoje poglądy. Moim zdaniem "śmieciowe", są wypowiedzi ludzi, którzy krytykują nie merytorykę wypowiedzi, a zaistnienie tekstu, który jest niezgodny z ich przekonaniami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie neguję prawa do wypowiedzi.
Marzę po prostu o możliwości odfiltrowania artykułów śmieciowych (śmieciowych z mojego prywatnego punktu widzenia) autorów/kategorii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy ma prawo do wypowiedzi. I nie są one gównem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam, Pan z PIS ?
Aaaa, faktycznie. PIS.
Nie można tego, za przeproszeniem, g*, jakoś wyfiltrować w rss ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.