Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2797 miejsce

Pokaz i warsztaty Wing Tsun Kung-Fu dla wszystkich

Najpierw pokaz, a potem nauka technik samoobrony w stylu Wing Tsun Kung-Fu – taki jest program Dnia Otwartego ursynowskiej szkoły Wing Tsun Kung-Fu. Wstęp wolny.

Szkoła Wing Tsun Kung-Fu działa na Ursynowie od ośmiu lat. / Fot. Jarosław BućTo wydarzenie to rzadka okazja, aby zobaczyć jak wygląda szkoła Wing Tsun Kung-Fu od środka. Goście obejrzą dynamiczny pokaz samoobrony przygotowany specjalnie na tę okazję. Uczniowie oraz mistrzowie należący do ursynowskiej sekcji zaprezentują swoje umiejętności demonstrując techniki charakterystyczne dla Wing Tsun.

Tuż po pokazie odbędą się warsztaty samoobrony połączone z wykładem na temat cech szczególnych tej sztuki walki oraz jej historii. Każdy obecny będzie mógł osobiście sprawdzić skuteczność technik zaprezentowanych wcześniej w pokazie. Będzie to również dobra okazja, aby porozmawiać z uczniami szkoły i zapytać o ich doświadczenia związane z trenowaniem Wing Tsun Kung-Fu.

Dzień Otwarty Wing Tsun Kung-Fu odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 19:00 w LO im. H. Modrzejewskiej na ul. Warchałowskiego 4 (blisko metra Imielin).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

wszyscy powinni się czuć tak samo serdecznie zaproszeni :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za zaproszenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.