Facebook Google+ Twitter

Pokaż jak kibicujesz i zgarnij netbooka!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-23 10:57

Jeszcze tylko do 23 stycznia można wysyłać zgłoszenia do plebiscytu "Pokaż jak kibicujesz". Na internautów, którzy prześlą swoje zdjęcia w serwisie CalaPolskaKibicuje.pl, czekają atrakcyjne nagrody: netbook oraz szaliki reprezentacji Polski.

 / Fot. Cała Polska KibicujeW czapkach, szalikach i z flagami. Na stadionie, przed telewizorem, a nawet pod wodą… Zdjęcia nadesłane na plebiscyt "Pokaż jak kibicujesz" potrafią zaskoczyć. Dotychczas redakcja CalaPolskaKibicuje.pl otrzymała blisko 40 zgłoszeń, a wciąż napływają kolejne.

Uczestnicy aby wygrać, muszą zbierać głosy internautów. Mogą to robić na dwa sposoby: poprzez przycisk "lubię to" na Facebooku oraz drogą smsową. Na osobę, która zdobędzie najwięcej punktów czeka niezwykle atrakcyjna nagroda, netbook MSI o wartości 1300 złotych.

Jednak każdy z uczestników, który zdobędzie co najmniej 20 głosów może liczyć na nagrodę gwarantowaną - szalik reprezentacji Polski. Chociaż głosowanie trwa do końca miesiąca, już teraz kilkanaście osób może być pewnych, że trafi on w ich ręce. Zdjęcia można wysyłać jeszcze do poniedziałku, 23 stycznia przez specjalny formularz dostępny na stronie calapolskakibicuje.pl

W serwisie CalaPolskaKibicuje.pl znajdziecie wiele przeróżnych konkursów, plebiscytów oraz quizów adresowanych do fanów sportu i reprezentacji Polski. W
każdym z nich do wygrania są atrakcyjne nagrody oraz upominki. Aby być na bieżąco, śledźcie nasz profil na Facebooku, a także odwiedzajcie stronę serwisu i zapisujcie się do newslettera.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.