Facebook Google+ Twitter

Pokaz kolekcji Navington Heritage

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-12 20:50

Polskie wzornictwo wózków lat 50-tych i architektura duńskiego designu były motywem przewodnim spotkania dla partnerów handlowych zorganizowanego przez firmę Deltim, właściciela marki Navington.

Widoczny w modzie, wnętrzach, czy wśród akcesoriów dla najmłodszych trend powrotu do stylistyki retro oraz rzemiosła skłonił markę Navington do wprowadzenia na rynek nowej kolekcji wózków. Navington Heritage to efekt wieloletniej tradycji firmy oraz nawiązania do czasów kiedy, każdy produkt wykonany był z niezwykłą precyzją.

Wyjątkowy pokaz kolekcji dla branży handlowej odbył się podczas rejsu do Kopenhagi. W trakcie prezentacji zaproszeni goście dowiedzieli się, jak narodził się pomysł oraz, jak przebiegał proces projektowania nowej linii wózków. Przeglądając albumy z fotografiami mojej rodziny, na zdjęciach znalazłam elegancką kobietę w rozkloszowanej sukience – moją babcię, która prowadziła wózek z moim tatą w środku. Ręcznie robiony, z drewna i metalu, w kształcie samochodu – to był jeden z modeli wykonanych przez mojego dziadka. Dzisiaj takich wózków już się nie robi. W związku z tym postanowiliśmy przypomnieć czasy, kiedy wózki były prawdziwie rzemieślniczym dziełem – opowiadała projektantka wózków Navington Heritage, Ewa Machura.

Osoby biorące udział w spotkaniu poznały szczegóły wyróżniające wózki marki Navington spośród innych modeli dostępnych na rynku. Nasza nowa kolekcja to wózki o klasycznym designie, znanym i cenionym przez starsze pokolenie. Modele te powstały z myślą o osobach, które cenią tradycję oraz dbałość o każdy detal – opowiadała Ewa Machura.

Pokaz kolekcji połączony był ze zwiedzaniem Kopenhagi. Podczas wizyty w mieście goście spotkania m.in.: podziwiali duński design, odwiedzili muzeum oraz byli świadkami zmiany warty w asyście orkiestry wojskowej pod pałacem królewskim.
Kolekcja Navington Heritage będzie w sprzedaży na początku przyszłego roku, natomiast miłośnicy wzornictwa lat 50-tych mogą zakupić już teraz wózek Contessę lub dostępną na indywidualne zamówienie 50-tkę.

Więcej informacji na: http://navington.com/heritage/?lang=pl
(Katarzyna Wójcik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.