Facebook Google+ Twitter

Pokaż mi jak parkujesz, a powiem Ci kim jesteś [Zdjęcia]

Problemy z miejscem do parkowania dotyczą całego świata. Samochodów jest coraz więcej, a wolnej przestrzeni niestety nie przybywa. Często trafiamy na auta zaparkowane niezgodnie z przepisami. Wielu kierowców chciałoby wjechać prosto do sklepu czy urzędu.

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Marek Chorążewicz
Fot. Marek Chorążewicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Oj, nie zauważyłem, że to nie koperta dla niepełnosprawnych. Przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku, a może ten czerwony samochód zaparkowany na dla niepełnosprawnych zaparkował niepełnosprawny intelektualnie? To zmieniałoby postać rzeczy :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Swego czasu w serwisie był cykl "Człowieku, jak parkujesz?", który odszedł w zapomnienie, a szkoda, bo specom do parkowania należy się "wyróżnienie", jak chociażby poprzez publikację ich zachowań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ tak, Piotrze. Mam kilka fotek wozów policyjnych i straży miejskiej. W bardzo ciekawych sytuacjach...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przedstawione przez Ciebie Marku sytuacje nie są żadnym ewenementem, wręcz przeciwnie to chleb powszedni. Cały szkopuł w tym, że służby odpowiedzialne za porządek w tej materii, po prostu go bagatelizują, niejednokrotnie same popełniając wykroczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiałem się nad takim problemem: czy opublikować galerię bez zamazywania tablic rejestracyjnych?

Pomógł mi w tym wydawca, który wyjaśnił, że nie ma jednoznacznej wykładni, czy informacja zawarta na tablicach rejestracyjnych jest kategorią danych objętych szczególną ochroną czy można je zaliczyć do kategorii danych publicznych, wszak wszyscy je przecież mogą odczytać, zapisać i przetwarzać.

W końcu, na tych zdjęciach dotyczących "chamskiego" parkowania (bo lekceważenia innych i patrzenie na nich z góry inaczej określić się nie da) to właśnie ich sprawcy powinni czuć dyskomfort.

Skoro brak jakiejś jednoznacznej wykładni prawnej w tej materii - nie zamierzam ciągać się z kimś po sądach, który stwierdzi, że popsułem mu jego wizerunek w oczach znajomych... i dlatego zamazałem dane na tablicach rejestracyjnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.