Facebook Google+ Twitter

Pokaz Mody Olsen

Pokaz mody może mieć charakter nie tylko komercyjny o czym przekonywali zgodnie Marcin Mroczek i Agnieszka Popielewicz w warszawskiej siedzibie firmy Olsen.

Aktorki, piosenkarki i dziennikarki telewizyjne zaprezentowały 23 kwietnia najnowszą kolekcję ubrań tej marki. Seria Olsen Blue jest przeznaczona dla
kobiet, które z dumą mówią o swoich pełnych kształtach, czują się dobrze "we własnej" skórze i pragną podkreślić swój seksapil.

Kolekcja została bardzo dobrze przyjęta przez widownię, która - sądząc po reakcjach - doskonale się bawiła, podziwiając jak zwykle dowcipną Dorotę Wellman. Prowadząca imprezę mimo kontuzji kolana tryskała energią. W charakterze modelek wystąpiły m.in. dziewczyny z zespołu Big Stars. Lora Szafran, Beata Bednarz oraz Patrycja Gola zaraz po pokazie zaszczyciły gości krótkim, ale poruszającym koncertem. Zaśpiewały kilka piosenek w tym z debiutanckiej płyty.

Imprezę uświetnili Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek, którzy wzięli udział w zorganizowanej przez Laurę Łącz loterii. - Zgromadzone w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie wakacyjnych wyjazdów i kolonii najuboższym dzieciom - mówił Marcin Mroczek, który sprzedawał losy. Jego narzeczona - fotomodelka, Agnieszka Popielewicz rozlosowała nagrody, którymi były tajemnicze torby z prezentami.

Po pokazie odbył się bankiet.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.