Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24809 miejsce

Pokaz mody przyszłości - Luminale 2014

Zakład Projektowania Mody Uniwersytetu w Trewirze, podczas tegorocznego festiwalu światła Luminale 2014 we Frankfurcie, zaprezentował interesujące kreacje z materiałów emitujących światło. Czy będzie to moda przyszłości ?

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Festiwal światła Luminale 2014 odbywał się we Frankfurcie w dniach 30.03.- 4.04.14. Pokaz mody był jedną z 147 imprez towarzyszących. Fot.Isabella Degen
Festiwal światła Luminale 2014 odbywał się we Frankfurcie w dniach 30.03.- 4.04.14. Pokaz mody był jedną z 147 imprez towarzyszących. Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Świetny pomysł. I jaka atrakcyjna prezentacja!

Isabello. Gratuluję serdecznie osiągniętego wyniku:

Przeczytało Cię już 1 001 167 osób!

Jak widać polski czytelnik jest zainteresowany tym, co się dzieje poza granicami kraju a TY na bieżąco dostarczasz ciekawych informacji i o wydarzeniach kulturalnych i o polskich artystach, którym przyszło żyć i tworzyć na "obcej ziemi". Gratuluję i dziękuję za dobrą dziennikarską misję. Pozdrawiam przedświątecznie, Janina

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja wczoraj szalałem na działce w podkoszulce i starych galotach, malując pokoik na rozkaż mojej Pani! Pyrsk, Ludkowie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, ja też jestem za tym... fantazja i odrobina szaleństwa w ubiorze u mnie zawsze miłe widziana. Lubię takie niezwykłe kreacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a nie wszystkie... niektóre włożyłabym nawet na jakąś imprezę. Nie podobają mi się te z odzysku staroci.

A w ogóle to polot i fantazja w tym szarym życiu przynosząca trochę kolorów i urozmaicenia powinna być mile widziana. Tam myślę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju, miałam na myśli tkaniny z których wykonano stroje, chodzi o materiał pochłaniający światło. A co to tego, że są to kostiumy nie ubrania ... to masz rację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Przyszłości", czy może raczej..."przeszłości" Isabello? Kiedy kostiumy na party, suknie balowe liczyły się bardziej, aniżeli twarze? Zyjemy w dziwnym czasach.... moda bogatych i elit... bez twarzy, bez indywidualności... - Czy tak będzie wyglądał przyszły świat? Pożyjemy, zobaczymy! Miłego weekendu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.