Facebook Google+ Twitter

Pokaz talentów dobiegł końca

Finał drugiej edycji programu "Mam Talent" telewizji TVN wygrał akordeonista - Marcin Wyrostek. Emocji nie brakowało, jednak pozostaje niedosyt.

Ja mam talent...

"Mam talent" - jak sama nazwa wskazuje, program powinien skupiać w sobie uczestników, którzy pokażą coś niesamowitego, zaskakującego, szokującego, niecodziennego. Gdybyśmy próbowali definiować słowo "talent", to otrzymalibyśmy mniej więcej taką definicję: wrodzone albo nabyte predyspozycje w dziedzinie intelektualnej lub ruchowej. Jak na razie wszystko się zgadza. Na castingi przybywają osoby z róznymi uzdolnieniami. Można powiedzieć, że drugiej edycji programu znajdziemy następców artystów z pierwszej np.: występ duetu gimnastycznego Dominiki Drewniak i Jadwigi Peszko może nawiązywać do popisów chłopaków z Melkart Ball, a "Sunday Singers" zastępują o klasę lepszy zespół "Audiofeels".

Są także występy, o których po pierwszej edycji nikt by nawet nie pomyślał. Z pewnością w głowach widzów pozostał występ Krystiana Herby - "Ekstremalnego rowerzysty", który swoim dwukołowcem wjechał na samą górę Pałacu Kultury. Z odcinka na odcinek przybywało talentów, jednak z różnorodnością bywało już gorzej. W moim odczuciu to całe show nabrało muzycznego charakteru - tylko śpiew lub granie na instrumencie. W pewnym momencie przejadły mi się popisy wokalistów i chciałem czegoś innego.

Jury

Skoro uczestniczy programu mają być na poziomie to wypadałoby zadbać też o jego jury, niezmienne od pierwszej edycji. W moim odczuciu najlepiej w tej roli sprawdził się Kuba Wojewódzki, którego oceny uczestników zawierały argumenty. Agnieszka Chylińska na pierwszy rzut oka wygląda na ostrą, bezkompromisową kobietę. Okazała się nadzwyczaj łagodna w II edycji. Oceny i zdania Małgorzaty Foremniak były dla mnie najmniej obiektywne. Na castingu przeważnie mówiła, że ktoś ma talent, albo go nie ma. Podobnie było z decyzją "TAK" lub "NIE". Mówiła mało rzeczowo, a jej zdanie często zbliżone było do zdania Wojewódzkiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie Michał a Krzysztof Golonka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzekłbym - jedyny taki Wyrostek, który wszystkim wyszedł na zdrowie i amputacja byłaby niepojęta

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyrostek to zawodowiec, a "Mam Talent" powinien dawać szansę amatorom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=shf2bLSaIGU

tu jest wagner jakiegoś chłopaka. wyrostek grał właśnie wagnera podczas eliminacji. chłopak jest o wiele młodszy i o wiele lepszy od naszego laureata. polecam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławo, w półfinale jak zagrał Bacha to miałam łzy w oczach, w jego przypadku to coś więcej niż tylko gra na akordeonie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.