Facebook Google+ Twitter

Pokaż wreszcie, co masz w mieście!

Nowy Dwór Mazowiecki odsłonił wszystko... w portalu Placeknow.com i walczy o prestiżową nagrodę w konkursie dla miast.

Nowy Dwór Mazowiecki dołączył do konkursu miast, organizowanego przez międzynarodowy portal dla pasjonatów podróży Placeknow.com. Konkurs skierowany jest do miast i ich mieszkańców. Najaktywniejsze miasto może wygrać m.in. nagranie i emisję promującego je programu w Travel Channel. Najaktywniejszy, indywidualny użytkownik może w nagrodę, np. przejechać się Lamborghini lub przelecieć szybowcem.

Aby wspomóc Nowy Dwór Mazowiecki, należy wejść: tutaj, zalogować się (np. przez Facebooka) i śledzić miasto (opcja: follow). Im więcej śledzących i dodanych zdjęć, tym większe szanse na wygraną. Konkurs trwa do 31 maja.

Nowy Dwór Mazowiecki leży 34 km na północ od Warszawy. Na jego terenie znajduje się unikalna - na skalę europejską - Twierdza Modlin. Co roku odbywa się tu mnóstwo imprez kulturalnych i sportowych: rekonstrukcje bitew, kabaretony, rajdy rowerowe. Turystykę na tym terenie krzewi pozarządowa Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek, której miasto jest członkiem.

W konkursie miast Nowy Dwór Mazowiecki bierze udział jako jedno z 40 polskich miejscowości i rywalizuje m.in. z Kaliszem (obecny faworyt rankingu), Warszawą, Krakowem, Łodzią, Płockiem i Wrocławiem.

Więcej o akcji tutaj.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Raz w roku - wczesną wiosną zdarza mi się pojechać do Nowego Dworu podziwiać ptactwo - odpoczywające masowo na rozlewiskach Narwi między NDW a Pomiechówkiem. Warto by było zagospodarować na cel obserwacji nieczynną wieżą ciśnień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.