Facebook Google+ Twitter

Pokazali na co ich stać! Zagrał zespół "Feel"

Przed godz. 21 zakończyło się jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych i muzycznych w Łodzi. W Hali Sportowej przy ulicy Skorupki zabrzmiały takie hity jak: "Pokaż na co cię stać" czy "Jak anioła głos".

O nudzie publiczności podczas koncertów zespołu "Feel" nie ma mowy! / Fot. Mateusz Trzuskowski/Polska Dziennik ŁódzkiBez wątpienia jednym z najbardziej roztańczonych miejsc w Łodzi tego wieczoru, była Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zdobywca Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festival 2007, Fryderyka 2008 w kategorii "Nowa twarz fonografii" oraz czterech nagród Eska Music Awards 2008 - zespół "Feel" bez wątpienia po raz kolejny pokazał na co go stać... muzycznie.

Podczas koncertu, który wypełnił 8-tysięczną widownię po brzegi, nie zabrakło takich utworów jak "A gdy jest już ciemno", "Pokaż na co Cię stać" (utwór tytułowy do serialu TVN "39 i pół" - przyp. aut.), "Jak anioła głos" czy najnowszego utworu z tegorocznego singla "W odpowiedzi na Twój list". Nikt z wiernych fanów będących na koncercie nie może powiedzieć, że żałuje. Zespół Piotra Kupichy, jak zwykle rozgrzał do czerwoności zgromadzoną publiczność.

Dla nich zrobią wszystko


Wierni fani to podstawa każdego muzycznego sukcesu, a tych zespołowi "Feel" nie brakuje. Cześć z nich na łódzki koncert przyjechała z bardzo dalekich rejonów Polski, wyczekując pod halą wiele godzin przed rozpoczęciem koncertu.

- Jestem po raz pierwszy na ich koncercie, bo do tej pory tylko w telewizji mogłam zobaczyć jak grają. Nie żałuję, że tu jestem, bo zabawa była naprawdę rewelacyjna. Może uda mi się pojechać na jeszcze jeden ich koncert - powiedziała po koncercie Kasia, jedna z jego uczestniczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

"jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych i muzycznych" :) . Bez obrazy, ale koncert zespołu feel nie może być ważnym wydarzeniem. W Stanach taki zespół powstaje na każdej ulicy, a to że poziom Polskiej muzyki jest tak żenująco niski i ludziom wciśnie się byle chłam to nie znaczy że trzeba tego słuchać :) .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolego "Potocku" czytamy ze zrozumieniem :-) Nie NAJważniejszym, tylko jednym z ważniejszych. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie każdy musi się ze mną zgadzać... Nobody's perfect :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.10.2008 12:55

Z całym szacunkiem, ale nazywanie koncertu tej grupy 'jednym z najważniejszych wydarzeń KULTURALNYCH I MUZYCZNYCH' to lekka przesada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Także uważam, że to na pewno nie jest jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych. Zwyczajna masówka i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A muzyka nie zawiera się w szeroko pojętej kulturze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to jest rzeczywiście "kultura"? Śmiem wątpić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daniel dobra relacja, oczywiście plus

Komentarz został ukrytyrozwiń

No moim zdaniem nie, bo koncert zespołu Feel można porównać do dużych imprez muzycznych w Łodzi. Bo na te i na te ludziki czekają i przyjeżdżają z całej Polski :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2008 23:15

"... jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych ..." to chyba jednak nadinterpretacja :})
Bardzo ciekawie opowiedziane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.