Facebook Google+ Twitter

POKAZY CHARAKTERYZACJI I MAKIJAŻU WSA NA KINIE W TRAMPKACH

W czwartek 8 czerwca w Kinie Luna oraz w sobotę 10 czerwca w Kinotece, Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie uczestniczyć będzie w pokazach najnowszych trendów w makijażu i charakteryzacji.

Wyższa_Szkoła_Artystyczna_w_Warszawie_charakteryzacja_maduza / Fot. WSAW czwartek 8 czerwca w Kinie Luna oraz w sobotę 10 czerwca w Kinotece, Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie uczestniczyć będzie w pokazach najnowszych trendów w makijażu i charakteryzacji, będących atrakcją 5. edycji festiwalu dla dzieci i młodzieży Kino w Trampkach. Odwiedzający zobaczą, w jaki sposób wykonuje się trudną sztukę charakteryzacji, stosowanej m.in. podczas nagrywania filmów. W Kinotece na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. laboratoria dla młodych filmowców. Wstęp bezpłatny.

Niezwykłe pokazy makijażu


Już w czwartek 8 czerwca w Kinie Luna w ramach 5. edycji festiwalu Kino w Trampkach dla dzieci
i młodzieży Wyższa Szkoła Artystyczna zaprezentuje najnowsze światowe trendy w wizażu. W trakcie After Party zapraszamy na pokaz makijażu na tzw. „czerwony dywan” EVENING RED CARPET
w wykonaniu Klaudii Kot, studentki WSA. Odwiedzający zobaczą, jak wykonuje się profesjonalny makijaż, nauczą się przydatnych tricków używanych na planie oraz dowiedzą się, jak pasję do makijażu zamienić w zawód!

Pokaz charakteryzacji filmowej i bodypaintingu

W sobotę 10 czerwca w Kinotece odbędą się pokazy charakteryzacji studentów Wyższej Szkoły Artystycznej. Nie wolno przegapić wyjątkowej prezentacji postaci inspirowanej tematem „Makro Świat” przedstawiającej wariacje na temat meduzy w wykonaniu Sary Idczak. Podczas pokazu będzie można przyjrzeć się pracy charakteryzatora specjalizującego się w bodypaintingu oraz efektach specjalnych.
Tego samego dnia Karolina Olczyk z WSA przedstawi, w jaki sposób wykonuje się charakteryzacje
w postaci ran kłutych, szarpanych jakie często widzimy w horrorach czy filmach akcji. Widzowie dowiedzą się, ile pracy trzeba włożyć, by powstała idealnie wyglądająca i w 100% realistyczna rana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.