Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1482 miejsce

Pokemon Go - wszystko na temat aplikacji.

Pokemon Go - wszystko na temat aplikacji która oblężyła cały świat od trenerów Pokemon. Aplikacja jest możliwa do pobrania na dwóch mobilnych wersjach systemów operacyjnych takich jak Android i IOS.

Jest w pełni darmowa, która wyprodukowali 6 lipca 2016r. mało na świecie znana firma "Niantic" Gra przedstawia i przypomina nam nasze młodzieńcze lata, i dobrze znane nam anime pod tytułem "Pokemon Indigo League" gdzie trójka przyjaciół " Ash / Misty / Broke " przemierzają cały świat by złapać wszystkie pokemony by zostać najlepszymi trenerami pokemon na całym świecie. Aplikacja dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości, gracz pokemon go, który jest wyposażony w smartphone z wbudowanym aparatem i dzięki użyciu sygnału GPS jak i sygnału łączącego z siecią, ma możliwość schwytania każdego pokemona na ekranie swojego telefonu. Gra zbudowana jest na oparciu modelu "free-to-play" co oznacza graj za darmo, mimo tego posiada także mikropłatności dla bardziej wymagających trenerów. Dzięki którym możemy kupować "PokeCoinsy" i wtem je wymianiać np na:

Lucky Egg (szczęsliwe jajko)
Inkubatory.
Incense.
Lurre Module
Powiększony plecak Pokemonów.
Powiększony plecak itemów.

Więcej o tych przedmiotach dowiedzieć się na portalu pokemon go polska

Jak wygląda rozgrywka w Pokemon GO?

Każdy z trenerów, na samym początku musi dostosować do siebie wygląd swojego trenera, począwszy od fryzury, odzieży a także obuwia. Gdy tylko to zrobi, wtem aplikacja generuję mapę za pomocą GPS i sygnału sieci, pokazując na naszym ekranie telefonu pobliskie Pokestopy, Gymy, a także spawny za pomocą nerby. Gdy już na naszym ekranie telefonu wyskoczy nam pokemon którego poszukujemy, dostajemy możliwość walki z nim która opiera się na wyborze 1 z 3 rodzajów Pokeball i schwytaniu Pokemon poprzez rzucanie w Niego. Nie jest to jednak takie proste, gdyż czy złapiemy danego pokemona może sugerować wiele znaczników takich jak ilość CP, nastawienie pokemona czy pokemon jest łagodny o czym sygnalizuje zielone kółeczko, czy też czerwone które oznacza że Pokemon nie jest zbytnio skłonny by zostać w naszym Pokeballu. Gra opiera się na systemie zdobywanego doświadczenia (expa) które powoduje rośnięcie naszego lvl'u zaczynając od 1. Gra zebrała rzeszę fanów na całym świecie, miliony trenerów którzy chcą zostać mistrzami w Pokemon GO i chcą złapać wszystkie możliwe Pokemony których na chwilę obecną jest 142. Spróbuj i Ty załapać je wszystkie, a gwarantuję Ci dobrą zabawę!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.