Facebook Google+ Twitter

Pokłosie afery taśmowej PO: posła zawiesić, wybory powtórzyć

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-10-29 15:10

Szef klubu PO Rafał Grupiński powiedział na briefingu, że w związku z ujawnieniem przez "Newsweek" materiałów zza kulis wyborów szefa dolnośląskich struktur, poseł Norbert Wojnarowski powinien zostać zawieszony, a wybory powtórzone.

 / Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk- Mamy do czynienia, choć nie chcę jeszcze przesądzać, z niezwykle nieetycznym zachowaniem jednego z naszych posłów i uważam, że w obronie czystości procedur, jakie miały miejsce na Dolnym Śląsku pozostali posłowie i to reprezentujący obydwie strony rywalizacji powinni wystąpić o ponowienie zjazdu - powiedział Grupiński. - To jest oczywiście decyzja parlamentarzystów dolnośląskich, ale uważam, że w tej sytuacji żeby zdjąć cień z tych wyborów, to byłoby zachowanie odpowiednie. Co więcej, uważam, że sam pan poseł Jacek Protasiewicz powinien ze swojej inicjatywy z takim wnioskiem wystąpić, aby wykazać czystość metod stosowanych w tych wyborach. Ale to jest decyzja posła Protasiewicza.

Szef klubu PO mówi o "nieetycznym zachowaniu jednego posła". Zapomina o innym nazwisku, które pada w rozmowie Wojnarowskiego z delegatem. Poseł na koniec rozmowy proponuje Edwardowi Klimce "szybkie spotkanie" z Jackiem Protasiewiczem lub Michałem Jarosem, innym dolnośląskim posłem Platformy. - Jak będziesz w stanie jeszcze jutro może być szybka rozmowa z Protasiewiczem albo Jarosem - mówił. Wydaje się, że działaniami tego posła przed kongresem klub również powinien się zająć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No czekam z niecierpliwością na tę zapowiedzianą powtórkę wyborów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.