Facebook Google+ Twitter

"Pokonać mroczne siły". Recenzja książki

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-03-05 07:45

Książka "Pokonać mroczne siły" Grzegorza Bacika, to ciekawa pozycja literacka, która będzie pomocna dla osób mających kontakt ze złymi duchami (pośrednio lub bezpośrednio). Znajdziemy w niej świadectwa uwolnień, wywiad z osobą opetaną, modlitwy i wskazówki sugerujące jak ustrzec się przed zagrożeniem.

Grzegorz Bacik "Pokonać mroczne siły" / Fot. Okładka książki "Oj, dana, dana, nie ma szatana..." śpiewali dawno temu Skaldowie. A jednak istnieje. W chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest to jeden z aniołów, który zbuntował się przeciwko Bogu i namówił do buntu inne anioły. Najczęściej uważany jest za przywódcę wszystkich złych duchów. Nazywany bywa także imionami: Mastema, Gadriel, Satanael, Samaël, Samiel, Siegel, Satan, anioł Edomu.

Jest o nim mowa np. w Księdze Rodzaju i Apokalipsie świętego Jana. Tak jak i dawniej, tak i współcześnie igneruje on w życie człowieka na wiele różnych sposobów i na wielu różnych poziomach: w sposób zwyczajny (kuszenie człowieka do grzechu) i nadzwyczajny (nękanie diabelskie,obsesje, pakt z diabłem, opętanie, ciosy i nękanie przez szatana - z nimi zmagał się między innymi Ojciec Pio).

Autor od wielu lat współdziała z katolickim kapłanami, towarzyszy osobom opętanym podczas zmagań ze złymi duchami i pomaga przygotować się do egzorcyzmu.

Mówi o tym, że demony z wolnego wyboru nienawidzą Boga, Jezusa Chrystusa, Maryi i ludzi, nienawidzą też siebie. Ta nienawiść ich jednoczy w walce z Bogiem i ludźmi. Opisuje ich działania i słowa, jakie wypowiadają: "Ja jej (tej opętanej) oferuję piekło, a piekło to nienawiść, osamotnienie, potworny ból, cierpienie i brak możliwości przerwania tego, bo tam już nie można popełnić samobójstwa".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jak ktoś wierzy w katolicyzm, to wierzy i w opętanie oraz "cudowną moc" egzorcyzmów...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co było przyczyną, że tak natrętnie trzymano w tajemnicy przez pół wieku?! Ile i co udało się zataić?! Wielcy tego świata nazywają "bombą zegarową":

http://www.kosciol.pl/article.php/20050121234833569

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak można siadać do stołu? Wiedząc, że "Stół" jest zbezczeszczony?! Wiedząc, że pasterze nie upilnowali stada?! A przez to pozwolili, żeby "Wilki" zabiwszy owce, przyoblekli się w ich skórę?! Mało tego?! Zabili niektórych pasterzy i przyoblekli się w ich "Skórę"?! Mało tego! Pozwolili zamienić drewno konfesjonału na mówiące drewno konfesjonału?! Słowa tam wypowiedziane miały trafiać tylko do Przedwiecznego! Taki jest efekt komputeryzacji i cyfryzacji! A serwery mają dużą przestrzeń pamięciową!
Nieprawda?! To trzeba czytać "Fakty i Mity" oraz kwartalnik amerykański w polskim wydaniu "N E X U S - NOWE CZASY"! A jak nie piszą prawdę, to do sądu i zdelegalizować taką gazetę! Z dziełami Szatana trzeba walczyć! A nie tylko skamleć i liczyć, że Bóg wszystko za nas zrobi! A jeżeli jest to prawda, że konfesjonały mają zainstalowane urządzenia podsłuchowe?! No, to trzeba zapomnieć o demokracji!
Dlaczego większość profesorów i doktorów oraz autorów kwartalnika "N E X U S - NOWE CZASY" zamieszczając komuś niewygodne artykuły w jakiś cudowny sposób wyparowali z tego świata?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.