Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22511 miejsce

"Pokonać mroczne siły". Recenzja książki

Książka "Pokonać mroczne siły" Grzegorza Bacika, to ciekawa pozycja literacka, która będzie pomocna dla osób mających kontakt ze złymi duchami (pośrednio lub bezpośrednio). Znajdziemy w niej świadectwa uwolnień, wywiad z osobą opetaną, modlitwy i wskazówki sugerujące jak ustrzec się przed zagrożeniem.

Grzegorz Bacik "Pokonać mroczne siły" / Fot. Okładka książki "Oj, dana, dana, nie ma szatana..." śpiewali dawno temu Skaldowie. A jednak istnieje. W chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest to jeden z aniołów, który zbuntował się przeciwko Bogu i namówił do buntu inne anioły. Najczęściej uważany jest za przywódcę wszystkich złych duchów. Nazywany bywa także imionami: Mastema, Gadriel, Satanael, Samaël, Samiel, Siegel, Satan, anioł Edomu.

Jest o nim mowa np. w Księdze Rodzaju i Apokalipsie świętego Jana. Tak jak i dawniej, tak i współcześnie igneruje on w życie człowieka na wiele różnych sposobów i na wielu różnych poziomach: w sposób zwyczajny (kuszenie człowieka do grzechu) i nadzwyczajny (nękanie diabelskie,obsesje, pakt z diabłem, opętanie, ciosy i nękanie przez szatana - z nimi zmagał się między innymi Ojciec Pio).

Autor od wielu lat współdziała z katolickim kapłanami, towarzyszy osobom opętanym podczas zmagań ze złymi duchami i pomaga przygotować się do egzorcyzmu.

Mówi o tym, że demony z wolnego wyboru nienawidzą Boga, Jezusa Chrystusa, Maryi i ludzi, nienawidzą też siebie. Ta nienawiść ich jednoczy w walce z Bogiem i ludźmi. Opisuje ich działania i słowa, jakie wypowiadają: "Ja jej (tej opętanej) oferuję piekło, a piekło to nienawiść, osamotnienie, potworny ból, cierpienie i brak możliwości przerwania tego, bo tam już nie można popełnić samobójstwa".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jak ktoś wierzy w katolicyzm, to wierzy i w opętanie oraz "cudowną moc" egzorcyzmów...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co było przyczyną, że tak natrętnie trzymano w tajemnicy przez pół wieku?! Ile i co udało się zataić?! Wielcy tego świata nazywają "bombą zegarową":

http://www.kosciol.pl/article.php/20050121234833569

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak można siadać do stołu? Wiedząc, że "Stół" jest zbezczeszczony?! Wiedząc, że pasterze nie upilnowali stada?! A przez to pozwolili, żeby "Wilki" zabiwszy owce, przyoblekli się w ich skórę?! Mało tego?! Zabili niektórych pasterzy i przyoblekli się w ich "Skórę"?! Mało tego! Pozwolili zamienić drewno konfesjonału na mówiące drewno konfesjonału?! Słowa tam wypowiedziane miały trafiać tylko do Przedwiecznego! Taki jest efekt komputeryzacji i cyfryzacji! A serwery mają dużą przestrzeń pamięciową!
Nieprawda?! To trzeba czytać "Fakty i Mity" oraz kwartalnik amerykański w polskim wydaniu "N E X U S - NOWE CZASY"! A jak nie piszą prawdę, to do sądu i zdelegalizować taką gazetę! Z dziełami Szatana trzeba walczyć! A nie tylko skamleć i liczyć, że Bóg wszystko za nas zrobi! A jeżeli jest to prawda, że konfesjonały mają zainstalowane urządzenia podsłuchowe?! No, to trzeba zapomnieć o demokracji!
Dlaczego większość profesorów i doktorów oraz autorów kwartalnika "N E X U S - NOWE CZASY" zamieszczając komuś niewygodne artykuły w jakiś cudowny sposób wyparowali z tego świata?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.