Facebook Google+ Twitter

Polacy chętnie oglądają to, co już dobrze znają

W minionym tygodniu stacje telewizyjne wystartowały z nową ramówką. Jak wynika z badań TNS OBOP, Polacy najczęściej oglądają to, co już znali wcześniej.

Według badań pracowni badawczej TNS OBOP w ubiegłym tygodniu najwięcej ludzi przyciągnął z serial TVP 2 "Rodzinka.pl'. Obejrzało go ok. 3,4 mln, na drugim miejscu znalazł się muzyczny show stacji TVN "X Factor’’ – 3, 3 mln widzów. Trzecie miejsce należy się serialowi TVP1 pod tytułem" Chichot losu’’ 3, 2 mln.

Jednak żadna z nowych pozycji nie uplasowała się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych programów. W tej kategorii bezapelacyjnym zwycięzcą znalazł się serial TVP 1 "Ranczo’’, który zgromadził przed telewizorami 8, 5 miliona widzów. Drugie miejsce w tej kategorii zajął serial "M jak miłość’’ (6,7 mln widzów). Trzecia pozycja należy do serialu TVP2 "Na dobre i na złe’’ (4,4 miliony widzów).

Z programów informacyjnych największą oglądalność zanotowały "Wiadomości'' TVP 1 (4,8 mln widzów), drugie miejsce zajął "Teleekspress'' (4,7 miliony widzów). Trzecie miejsce należy zaś do Faktów TVN (4,3 miliony widzów).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

xx
  • xx
  • 08.03.2011 09:28

No tak, i stare , dobre seriale też lubimy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.