Facebook Google+ Twitter

POLACY, JAK DLA MNIE, JESTEŚCIE MISTRZAMI EUROPY!

Czyli o tym, jak i co zagraliśmy oraz jaką nagrodę filmową należy przyznać Naszej reprezentacji. Ciąg dalszy, takich tam rozważań. Tym razem po meczu Polska – Czechy.

Sufler Polaków Franciszek Smuda powiedział, że odejdzie, bo zagrali oni czeski film, u szkockiego reżysera. Miał być bardzo dobry debiut fabularny, jednak skończyło się inaczej, krótkim epizodem. Natomiast drugą Irlandię zbudowaliśmy w kibicowaniu. Taki obraz, wyłania się, po wczorajszej premierze na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Krew mi się w żyłach gotuje, gdy słyszę takie coś. Prawda jest trochę inna!

Dlatego ja „Orłom Smudy” przyznaję „Złote Orły” za całokształt gry na EURO 2012!

Natomiast Przemysławowi Tytoniowi należy się dodatkowa statuetka: za obronę karnego, za wspaniałe strzeżenie naszej bramki! Proponuję „Telekamerę Kibiców”!

Werdykt jest taki, a nie inny, nie przysługuje od niego żadna kasacja, odwołanie, apelacja, zaskarżenie, dlatego iż: tam, gdzie gasną światła jupiterów i blaski fleszy oraz oświetlenie na stadionie, opadają emocje, zaczyna się człowiek, powrót do normalnego życia i codzienności.
Nawet przygotowania, do roli w czeskim filmie kosztują ogromnie dużo: ciężkie treningi, kontuzje, rozłąkę z rodziną, życie na walizkach, nieprzespane noce. Jednak nikt tego nie widzi, bo to dzieje się głównie za plecami kamer, to nie medialne, a szkoda.
Przypominam: przed rywalizacja o rolę z Czechami stoczyliśmy dwie ciężkie batalie. Najpierw przeprawa z Grecją, potem bitwa z Rosją.
Nasze Orły zrobiły wszystko, co mogły. Gwarantuję wszystkim narzekającym malkontentom, że im na pewno też krwawi serce. To był mecz o wszystko.
Jednak, nie zawsze życie układa przyjazne scenariusze, czasem pokręci fabułę. W momencie, gdy grali hymn przed telewizorami, powinniście unieść swoje szanowne cztery litery i zaśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego” razem z Nimi.

Kibicowanie można pokochać jak Irlandię, zrobić temu krajowi w tej dziedzinie konkurencję, bez względu, na to, co wyszło. Bądźmy w czymś zieloną wyspą, jak już się do czegoś zabieramy.

Jestem Polką, razem z Polską wygrywam, ale i też nie pozostawiam Ojczyzny, gdy przegrywa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kibol1
  • kibol1
  • 17.06.2012 20:36

głupstwa mała wypisujesz

Komentarz został ukrytyrozwiń
student
  • student
  • 17.06.2012 19:40

....Czyli o tym, jak i co zagraliśmy oraz jaką nagrodę filmową należy przyznać Naszej reprezentacji. Ciąg dalszy, takich tam rozważań. Tym razem po meczu Polska – Czechy.
Sufler Polaków Franciszek Smuda powiedział, że odejdzie, bo zagrali oni czeski film, u szkockiego reżysera. Miał być bardzo dobry debiut fabularny, jednak skończyło się inaczej, krótkim epizodem....
Jeden bełkot, jedno pomylenie pojęć i porównań. Czego ciąg dalszy? Kogo i dlaczego sufler? Czeski film, szkocki reżyser ilość przerosła jakość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.