Facebook Google+ Twitter

Polacy, jesteście zdrowi

Można milczeć, ale dokąd, gdy wokół ten sam bełkot, który było słychać przed katastrofą?

Żałoba Narodowa / Fot.  Jacenty PłaszczycaTen obecny bełkot jest jednak pod inną, zmienioną twarzą udającą współczucie dla tragiczniej śmierci pary prezydenckiej i towarzyszy ostatniego lotu. Umysł manipulanta nagle się nie zmieni nawet pod wpływem takiej tragedii, bo inaczej nie potrafi i takie przed nim postawiono zadania. Dodaję, by nie było wątpliwości - umysł manipulanta to nie społeczeństwo, nasi kochani i niezwykli rodacy. To wszechobecne media i prasa ze swymi rosnącymi jak grzyby po deszczu komentatorami.

Polskie społeczeństwo, że sięgnę tylko czasów II wojny światowej jest poddane ogromnej fali fałszywej i obłudnej propagandy. W tym miejscu wspomnę tylko Katyń i kłamstwo jakie zasugerowano Polakom. Komunizm to jedno wielkie pranie mózgu dokonane na narodzie polskim. Tak umęczony naród, gdy wreszcie bohaterską postawą wywalczył długo oczekiwaną wolność, miał prawo oczekiwać godnego traktowania. Bardzo szybko okazało się jak złudne to były nadzieje. Na to, jak potraktowano Polaków, mamy świeży przykład pary prezydenckiej. Tym razem w ramach pełnej wolności i demokracji serwowano społeczeństwu w całej okazałości fałszywą propagandę - nazywaną marketingiem politycznym. Pominę różnice polityczne i sposób sprawowania władzy przez prezydenta Kaczyńskiego. Dziś gdy oglądamy zdjęcia pokazywane w telewizji nagle okazało się, że to była bardzo sympatyczna kochająca się para. Jaki wizerunek stworzyły media - wiemy. Wysoka kultura osobista i pamięć o Lechu Kaczyńskim nie pozwala mi na przypominanie tych obelg.

Tak traktowani Polacy w chwili największej próby pokazują prawdziwy patriotyzm, z którego zresztą zawsze słynęli. Murem stanęli za Prezydentem Polski, bo w takiej chwili po prostu tak trzeba. Polacy kolejny raz pokazali, ze potrafią wynieść się na wyżyny swego uwielbienia dla Polski. W ramach prawdziwej demokracji wyrazili trudne poglądy dotyczące pochówku pary prezydenckiej na Wawelu. Polacy pokazali, że ojczyzna w trudnych chwilach może na nich liczyć - zdali egzamin wspaniale.

Problem natomiast mają media, komentatorzy, politycy i różnego rodzaju felietoniści, jak wyjść z twarzą i zatuszować propagandową obłudę. Dlatego chcą podzielić zjednoczonych w żałobie Polaków.

Pierwsi wynalazcy już znaleźli rozwiązanie wyzywając Polaków od chorych psychicznie wraz z utratą pamięci historycznej, bo wyrazili swoje zdanie w ramach demokracji. Gdy brakło polskiego prezydenta, który ponosił winę za wszelkie zło dziejące się w Polsce, trzeba znaleźć winowajcę. Padło na społeczeństwo - Polaków.

Polacy, Wasza spontaniczna reakcja na straszną tragedię, wsparcie dla rodzin ofiar, ponadpartyjny hołd dla prezydenta jest okazem patriotyzmu i zdrowia psychicznego. Polacy, jesteście zdrowi!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

,, Ściskam Ci Prawicę mocno, bardzo mocno! I to wszystko, co chciałem Ci powiedzieć.,, - Tadeuszu uczynię to z prawdziwą przyjemnością - wyciągam prawicę do uścisku - pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty! Nawet jednego komentarza pod Twoim artykułem nie przeczytałem. Ściskam Ci Prawicę mocno, bardzo mocno! I to wszystko, co chciałem Ci powiedzieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obecne wydarzenia pokazują dość jasno jak wielu ludzi się myliło i dalej się myli nie wyciągając żadnych wniosków. Lekcja , która jest tak pouczająca całkowicie przeleciała koło ich niereformowalnego myślenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty, jesteś dobrym szermierzem. Widać nawet było na twarzach niezręczność co niektórych "medialistów".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Norbert ...taka ilość moich komentarzy to walka o własne dziecko - ale i tak nikt tego nie słyszy !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podziękowania za receptę na migrenę przyjmuje LIDIA, bo to jej zasługa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiem tak - ARTYKUŁ JEST SUPER!!!!!!!!!! Przy okazji nauczyłem się receptę na migrenę. Moja sąsiadka często ma migreny, powiem jej co wyczytałem u uzdrowiciela. JESZCZE RAZ - ARTYKUŁ SUPER. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Droga Ewo ! ciekawe dlaczego nazwałem to czerwone światło ...bo czerwone światło to STOP - jak słusznie zauważyłaś

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi Jacenty: Mam dokładnie taki sam mechanizm - zakodowany w moim umyśle, więc rozumiem Ciebie świetnie. Co do owej "wątroby" - wiesz dobrze, że jest to laboratorium naszej "strawy". I właśnie to miałam na myśli. Co do czerwonego światła - mówi zwykle "STOP", a zielone oko magiczne - zachęca:"MOŻESZ IŚĆ DALEJ". Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki i pouczenia...przemyślę i będę miał oczy otwarte...panie Janie...pozdrawiam
Ewo ! ... to co piszę musi przejść przez moją własną cenzurę. To co myślę i moje zdanie zostaje tylko dla mnie.
Moje myślenie jest wyczulone na wyłapywanie sloganów i błędnych, chorych teorii ...wtedy zapala się czerwone światło w moim mózgu ...DALEJ JACENTY NIE MOŻNA MILCZEĆ !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.