Facebook Google+ Twitter

Polacy na podium po pierwszym dniu skoków CSIO***2013

Na sopockim hipodromie do niedzieli trwają Oficjalne Międzynarodowe Zawody w Skokach. Po pierwszym dniu już nasi zawodnicy odnieśli sukcesy.

Skoki w drugim konkursie. / Fot. Darek SzczecinaPierwszy dzień CSIO*** Sopot 2013 mamy za sobą. Wczoraj odbyły się trzy konkursy w skokach. W pierwszym o puchar Prezesa Hipodromu Sopot sp. o.o. brały udział młode konie. Najlepszym okazał się siedmiolatek Baldessarini pod Marcinem Betkowskim. Za nim był Mściwoj Kiecoń na sześcioletnim Radomirze H. Dalej uplasowali się Włoch Riccardo Pisani na Golden Gun i Estończyk Jyri Sokolovski na Coignard Katalei. Pula nagród w tym konkursie wynosiła 4 tysiące złotych.

Drugi konkurs o puchar Hotelu Novotel Marina Gdańsk to konkurs dwufazowy. W drugiej części skoków był mierzony czas. Wysokość ustawionych poprzeczek wynosiła ok. 135 cm. I tu najlepszymi okazali się polscy jeźdźcy: Łukasz Wasilewski na Arakomie, Grzegorz Psiuk na Aresie i Marcin Betkowski. Łączna pula nagród wyniosła 21 tysięcy złotych.

Skoki w pierwszym dniu zawodów. / Fot. Darek SzczecinaW trzecim konkursie o puchar Prezesa Totalizatora Sportowego sp. z o.o. Marek Lewicki dosiadający Abigeja był dopiero trzeci, ustępując jedenastoletniemu Chicago pod Emanuele Guadiano z Włoch i Juan Alvarez del Castillo na Premiere 29 z Meksyku. Konkurs ten był konkursem kwalifikacyjnym do Grand Prix, a pila nagród wyniosła 95 tysięcy złotych.

Przed nami jeszcze trzy dni fascynujących hippicznych emocji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.