Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5525 miejsce

Polacy na światowych targach Christmasworld we Frankfurcie

Polskie firmy na targach pokazały sie jak z najlepszej strony. Trudno było znaleźć i odwiedzić wszystkich wystawiających Polaków, bo w wydarzeniu wzięło udział ponad 3 tysięcy wystawców z 72 krajów. Targi odwiedziło 87 tysięcy zainteresowanych ze 155 krajów.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wystawiają dwie polskie firmy z Jasła. Firma "Kowal" Art" kowalstwo i witrażnictwo oraz "Dagmara" - bombki o bardzo wyszukanych wzorach, bogato zdobione. Fot. Isabella Degen
Wystawiają dwie polskie firmy z Jasła. Firma "Kowal" Art" kowalstwo i witrażnictwo oraz "Dagmara" - bombki o bardzo wyszukanych wzorach, bogato zdobione. Fot. Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Fantastyczne cacka, przepiękne rękodzieła, kiedy jesteśmy z Lode na takich wystawach , wracamy jak z krainy Basi Świątecznej, ta aura, ten klimat zostaje gdzieś głęboko w naszym umyśle, na cały rok do następnych Świat. Przepiękne aż dech zapiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria na 5*,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, trudno jest się przebić w tym świecie koniunktury. Ja 12 lat pracowałam samodzielnie i wiem jak "smakuje ten chleb" utrzymać się na rynku to prawdziwa walka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
  • graK
  • 02.02.2012 12:39

Piotrze, chyba raczysz sobie żartować?
;))
Dla mnie Europa nie znaczy więcej niż Ameryka Północna, Am. Południowa, Azja, Afryka, Australia czy Antarktyda, dlatego chyba nigdy nie powiem "nasza/moja Europa". Jestem przeciwna Unii Stanów Zjednoczonej Europy i raczej każde europejskie państwo niech sobie pozostanie państwem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do "graK". Jaka to obca ziemia?! Ona jest nasza! Europejska!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Barbara swoją wypowiedzią uświadomiła mi pewną ważną rzecz. Przeszłość trzeba pielęgnować i przypominać, zapomnieliśmy co posiadaliśmy. W województwie koszalińskim rozwijała się prężnie firma produkująca bombki i ozdoby choinkowe. Dobrze radziła sobie na światowym rynku. Dzisiaj nie ma śladu po tej firmie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
  • graK
  • 02.02.2012 10:10

Piękna prezentacja.
Dziękuję za ten ogromnie pozytywny polski akcent na obcej ziemi. 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdy stan wojenny w 1981 roku spowodował ogłoszenie embarga na polski eksport, na krajowym rynku pojawiły się cudowne bombki i ozdoby choinkowe . Ludzie kupowali te cudeńka i wysyłali do rodzin zagranicą. A więc i tak trafiały one tam gdzie miały trafić.
Do dziś mam ozdoby z tamtego czasu. Kilka szwajcarskich domów do dziś ozdabia nimi swoje drzewka wspominając moją śp.Mamę, bo takich ozdób tutaj nikt nie widział.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też byłam mile zaskoczona tymi pięknymi wzorami i kolorami bombek, zdecydowanie wyróżniały się. Można śmiało powiedzieć w tej branży szklanej prym wiodą Polacy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i akcent naszej Justysi Kowalczyk!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.